Informace

Tábory

Přihlašování a platba na letní tábory

Na letní pobytové i příměstské tábory se lze přihlásit elektronicky na webových stránkách, a to vždy od 15. ledna na nadcházející léto. 
S ohledem na to, aby byla nabídka přístupná co nejvíce dětem a dalším účastníkům, jsou zavedená tato pravidla:

  • Platbu za tábory je potřeba uhradit měsíc po přihlášení, od 31. března pak do 10 pracovních dnů. V případě problémů s platbou se obraťte na administrativní kontakt, který je u aktivity uveden. 
  • Nelze se přihlásit na dva tábory ve stejném termínu.
  • Součástí platby je nevratná část ve výši 300 Kč. Dále jsou nastavené storno poplatky z ceny aktivity, ovšem už bez zmíněné nevratné části: 51 a více dní před zahájením aktivity vracíme celou částku za aktivitu *(vyjma 300 Kč, platí i pro následující storna), 50 až 31 dnů před zahájením aktivity vracíme 80 % z ceny*, 30 až 15 dnů před zahájením aktivity vracíme 60 % z ceny*, 14 až 4 dny před zahájením aktivity vracíme 20 % z ceny*. 3 dny před zahájením akce nevracíme žádnou část z ceny aktivity. Ale i tady existuje individuální dohoda s vedoucími aktivit.

Všechny tyto informace a mnohé další najdete v obchodních podmínkách.

 

Příspěvek od vaší pojišťovny

Ověřte si na webových stránkách vaší pojišťovny, jestli přispívá dětem na letní tábory, sportovní kroužky či jiné aktivity. Formuláře pojišťoven o účasti a zaplacení aktivit vám rádi potvrdíme.

 

Další informace


 

    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 4b7d910
    (Changelog)