O Lužánkách

Jsme brněnská organizace pořádající kroužky, tábory a další akce pro děti, mladé lidi i dospělé. A to už doslova pro několik generací, je nám totiž už přes 70 let!
Nejsme ale jen historická budova v parku, který nám dal jméno - najdete nás na dvanácti místech v Brně a okolí. Ať bydlíte v Brně kdekoli, určitě od vás nejsme daleko.

Posláním Lužánek - střediska volného času je inspirovat, motivovat a poskytovat prostor pro volný čas a osobní rozvoj každého člověka.

Akce

Akce

Pravidelně nepravidelné “dění” v Lužánkách. Pořádáme výstavy, přednášky, drobné akce spojené se svátky roku i kulturní festivaly.

Kroužky

Kroužky

Konají se pravidelně jednou týdně (výjimečně víckrát), přihlásit se můžete na celý rok nebo jen na pololetí. Přihlašování se otevírá dvakrát za rok a o jeho začátku se od nás dozvíte s předstihem, na webu i na sociálních sítích.

Tábory

Pobytové tábory

Klasické tábory s přespáváním. Ať už se spí v chatě nebo tradičně ve stanu, parádní zážitky jsou zaručené! ;-)

Příměstské tábory

Příměstské tábory

Přes den v Lužánkách, večer domů do vlastní postýlky - tak vypadá lužánecký “příměšťák”. Zábavu o prázdninách si tak užijí i děti, které by na běžný tábor odjet nemohly.

kurzy a vzdělávání

Kurzy a vzdělávání

Vzdělávací aktivity pro skupiny žáků, určené mateřským, základním i středním školám. Organizujeme programy pro každý vyučovací předmět i věkovou kategorii.

 Pro školky a školy

Pro školky a školy

Jednorázové i dlouhodobé vzdělávací aktivity pro zábavu i osobní růst. Naučíte se s námi uplést košík nebo vytočit z hlíny vázu, ale můžete u nás i absolvovat kurz akreditovaný MŠMT.

 

Naši lidé

Chcete nahlédnout pod pokličku? Takhle to u nás funguje: základ našeho týmu tvoří stálí zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a organizace volnočasových aktivit je pro ně životní poslání. Kromě nich máme množství externistů - odborníků ve své specializaci, kteří se můžou opřít o zázemí Lužánek a zkušenosti svých kolegů. Díky tomu se u nás můžete spolehnout na to, že všichni ví, co dělají. A pokud se stane něco nečekaného, vždy je na koho se obrátit. Mnozí z nás začínali jako členové lužáneckých kroužků a táborů, nebo jako jejich rodiče, takže víme, jaké to je z druhé strany.

  • galerie
  • galerie
  • galerie
    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: c54ce65
    (Changelog)