l caffe

 

Kavárny L Caffe

Dobrá káva, dobrý den!
Na našich dvou lužáneckých pracovištích v Brně najdete kavárnu L Caffe se spoustou dobrot. Lahodná káva, osvěžující limonády, svačiny k nakousnutí, zmrzlina i piknikový set k zapůjčení! Kde L Caffe najdete? V centru Brna na Lidické 50 a na Lesné v ulici Milénova 13. Kavárna je útočištěm nejen pro čekající rodiče a jejich ratolesti, ale také pro náhodné kolemjdoucí, kteří dostanou při procházce Brnem chuť na kávu s sebou nebo něco dobrého. Těšíme se na vás!

Lidická

lidicka

V lužáneckém pracovišti Lidická najdete kavárnu L Caffe se spoustou dobrot. Lahodná káva, osvěžující limonády, svačiny k nakousnutí, zmrzlina i piknikový set k zapůjčení! Kavárna je útočištěm nejen pro čekající rodiče a jejich ratolesti, ale také pro náhodné kolemjdoucí, kteří dostanou při procházce parkem chuť na kávu s sebou nebo něco dobrého. Těšíme se na vás!

Kde nás najdete?

Lidická 50, 602 00 Brno-střed

Běžná otevírací doba:

  • pondělí - pátek: 10– 18 hod.
  • V případě větších akcí i mimo tyto hodiny.

Lesná

krouzky

Naše malá kavárna na Lesné - SVČ Lužánky je určena hlavně rodičům, kteří čekají na své děti během kroužků, také klientům a účastníkům akcí pracoviště Lesná. 

Výběrovou 100% arabicu, horkou čokoládu nebo čaj značky Sonnentor si vychutnáte v originálních hrníčcích z autorské dílny naší lektorky keramických kroužků Majky Krajné. Ke skvělému espressu, lahodnému cappuccinu a dalším specialitám nabízíme malé občerstvení a spoustu dalších dobrot. 

Stavte se k nám i během procházky Lesnou, veškeré nápoje vám rádi připravíme s sebou. Samozřejmostí je i káva v bezkofeinové variantě. Za pěkného počasí můžete posedět a relaxovat na zahradě, která nabízí hrací prvky pro děti a je přístupná veřejnosti. 

Kde nás najdete?

Milénova 13, 638 00 Brno-Lesná

Běžná otevírací doba:

  • pondělí až čtvrtek 9 - 18 hodin
  • pátek 9 - 17 hod.

 

© 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
Verze: dea619e
(Changelog)