L Caffe_Logo_RGB.png

 

Kavárny L Caffe

Dobrá káva, dobrý den!
Na třech lužáneckých pracovištích v Brně najdete kavárnu L Caffe se spoustou dobrot. Lahodná káva, osvěžující limonády, svačiny k nakousnutí, zmrzlina i piknikový set k zapůjčení! Kde L Caffe najdete? V centru Brna na Lidické 50, na Lesné v ulici Milénova 13 a na Lampě Pod nemocnicí 25 v Bohunicích. 

Kavárna je útočištěm nejen pro čekající rodiče a jejich ratolesti, ale také pro náhodné kolemjdoucí, kteří dostanou při procházce Brnem chuť na kávu s sebou nebo něco dobrého. Těšíme se na vás!

Lidická

L Caffe_Lidická_2023 (10).jpg

V lužáneckém pracovišti Lidická najdete kavárnu L Caffe se spoustou dobrot. Lahodná káva, osvěžující limonády, svačiny k nakousnutí, zmrzlina i piknikový set k zapůjčení! Kavárna je útočištěm nejen pro čekající rodiče a jejich ratolesti, ale také pro náhodné kolemjdoucí, kteří dostanou při procházce parkem chuť na kávu s sebou nebo něco dobrého. Těšíme se na vás!

Kde nás najdete?

Lidická 50, 602 00 Brno-střed

Běžná otevírací doba:

 • pondělí - pátek: 10–18 hod.
 • V případě větších akcí i mimo tyto hodiny.

Lesná

IMG_4794 upr.jpg

Naše malá kavárna na Lesné - SVČ Lužánky je určena hlavně rodičům, kteří čekají na své děti během kroužků, také klientům a účastníkům akcí pracoviště Lesná. 

Výběrovou 100% arabicu, horkou čokoládu nebo čaj značky Sonnentor si vychutnáte v originálních hrníčcích z autorské dílny naší lektorky keramických kroužků Majky Krajné. Ke skvělému espressu, lahodnému cappuccinu a dalším specialitám nabízíme malé občerstvení a spoustu dalších dobrot. 

Stavte se k nám i během procházky Lesnou, veškeré nápoje vám rádi připravíme s sebou. Samozřejmostí je i káva v bezkofeinové variantě. Za pěkného počasí můžete posedět a relaxovat na zahradě, která nabízí hrací prvky pro děti a je přístupná veřejnosti. 

Kde nás najdete?

Milénova 13, 638 00 Brno-sever

Běžná otevírací doba:

 • pondělí - čtvrtek: 9–18 hodin
 • pátek: 9–17 hod.

Lampa

large_lampa_kavarnaa_44fa10334c.jpg

V lužáneckém pracovišti Lampa najdete nejnovější kavárnu L Caffe i s hernou pro děti. Místo plné dobrot, relaxu a hraček, tak aby si rodiči odpočinuli a děti hezky vyhrály. Přijďte si jen tak posedět, anebo třeba uspořádejte v kavárně s hernou oslavu. Těšíme se na vás!

Kde nás najdete?

Pod Nemocnicí 603/25, 625 00 Brno-Bohunice

Běžná otevírací doba:

 • pondělí - pátek: 9–12 hod.
 • po, st, čt: 15–18 hod.
 • V případě větších akcí i mimo tyto hodiny.

 

 

 

  © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
  Verze: f348d68
  (Changelog)