Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

O nás

NAŠE POSLÁNÍ

Posláním Lužánek - střediska volného času je inspirovat, motivovat a poskytovat prostor pro volný čas a osobní rozvoj každého člověka.

Jsme brněnská organizace pořádající kroužky, tábory a další akce pro děti, mladé lidi i dospělé. A to už doslova pro několik generací, je nám totiž už přes 70 let!
Nejsme ale jen historická budova v parku, který nám dal jméno - najdete nás na jedenácti místech v Brně a okolí. Ať bydlíte v Brně kdekoli, určitě od vás nejsme daleko.
 


CO U NÁS MŮŽETE ZAŽÍT?


AKCE
 

Pravidelně nepravidelné “dění” v Lužánkách. Pořádáme výstavy, přednášky, drobné akce spojené se svátky roku i kulturní festivaly.
Co se chystá v nejbližších dnech?
 


KROUŽKY
 

Konají se pravidelně jednou týdně (výjimečně víckrát), přihlásit se můžete na celý rok nebo jen na pololetí. Přihlašování se otevírá dvakrát za rok a o jeho začátku se od nás dozvíte s předstihem, na webu i na sociálních sítích.
Prohlédněte si aktuální kroužky.
 


KURZY A VZDĚLÁVÁNÍ
 

Jednorázové i dlouhodobé vzdělávací aktivity pro zábavu i osobní růst. Naučíte se s námi uplést košík nebo vytočit z hlíny vázu, ale můžete u nás i absolvovat kurz akreditovaný MŠMT. Podívejte se, jaké kurzy právě nabízíme.

 


VÝUKOVÉ
PROGRAMY

 

Vzdělávací aktivity pro skupiny žáků, určené mateřským, základním i středním školám. Organizujeme programy pro každý vyučovací předmět i věkovou kategorii - aktuální výukové programy zde.
 


PŘÍMĚSTSKÉ
TÁBORY

 

Přes den v Lužánkách, večer domů do vlastní postýlky - tak vypadá lužánecký “příměšťák”. Zábavu o prázdninách si tak užijí i děti, které by na běžný tábor odjet nemohly. Jaké příměstské tábory chystáme?
 


TÁBORY
A POBYTOVÉ AKCE

 

Klasické tábory s přespáváním. Ať už se spí v chatě nebo tradičně ve stanu, dětské zážitky jsou zaručené - jen hezké, samozřejmě ;). Podívejte se, kam se jede.


 


NAŠI LIDÉ

Chcete nahlédnout pod pokličku? Takhle to u nás funguje: základ našeho týmu tvoří stálí zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a organizace volnočasových aktivit je pro ně životní poslání. Kromě nich máme množství externistů - odborníků ve své specializaci, kteří se můžou opřít o zázemí Lužánek a zkušenosti svých kolegů. Díky tomu se u nás můžete spolehnout na to, že všichni ví, co dělají. A pokud se stane něco nečekaného, vždy je na koho se obrátit. Mnozí z nás začínali jako členové lužáneckých kroužků a táborů, nebo jako jejich rodiče, takže víme, jaké to je z druhé strany.

V BRNĚ UŽ 70. LET

Přečtěte si více o historii. Mobilní aplikace LApkaprojekty pro Brnotaneční flashmob. A co dalšího jsme připravili pro Brno
k výročí 70. sezóny ve školním roce 2018/2019? Připomeňte si s námi rok plný oslav.
 

VIDĚLI JSTE NÁS?

Jako odborníci i jako zajímavosti se pravidelně objevujeme v médiích.
 


JSME TOP 100

V roce 2016 jsme se znovu umístili v anketě Kdo hýbe Brnem TOP 100 Brno.
Další lužánecké úspěchy...
 

CHCETE O NÁS VĚDĚT VÍC?

Zeptejte se!
luzanky@luzanky.cz
 


ZŘIZOVATEL