Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Nápověda

 

Přečtěte si také časté dotazy.

 

 1. Registrace zákonného zástupce (nebo dospělé osoby)
 2. Přidání dětí
 3. Výběr kroužku nebo akce
 4. Přihlášení
 5. Platba
 6. ...a to je vše!

Elektronickým přihlašováním Vám chceme umožnit rezervaci místa pro Vás nebo Vaše dítě v našem kroužku nebo akci bez toho, že byste se musel/a vzdálit z pohodlí svého domova. Přihlášení je možné provést odkudkoliv z internetu, avšak z povahy přenášených informací nedoporučujeme využívat veřejná místa, jako např. internetové kavárny atd.
Elektronické přihlašování se skládá z několika jednoduchých kroků:

1. Registrace zákonného zástupce (nebo dospělé osoby)

Přihlášení nezletilého dítěte do kroužku nebo na akci může provádět jen zákonný zástupce dítěte. Proto jako první krok je nutné registrovat sebe. Svoji registraci zároveň využijete ve chvíli, kdy sami sebe budete chtít přihlásit na kroužek pro dospělé nebo akci - osoby starší 18 let se totiž registrují a přihlašují na kroužky/akce samy.

Jak na to

 1. Přejděte na přihlašovací formulář - zobrazí se Vám při pokusu přihlásit se na aktivitu, nebo jej otevřete kdykoli kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT” v horním pravém rohu.
 2. Zvolte odkaz “Registrovat” dole pod formulářem.
 3. K registraci stačí vyplnit e-mailovou adresu a heslo.
 4. Po úspěšné registraci Vám do cca 5 minut na zadanou emailovou adresu dojde email s aktivačním odkazem. Aplikace si tím potvrzuje, že Vaše emailová adresa je funkční a že je skutečně Vaše. Klikněte tedy na odkaz, registrace se tím aktivuje a jste automaticky přihlášeni.
 5. Pokud zapomenete své heslo, jednoduše pod přihlašovacím formulářem zvolíte odkaz “Zapomenuté heslo” a vygenerujete si nové.

 

2. Přidání dětí

V tomto kroku si ke svému účtu přidáte děti, které chcete přihlašovat na aktivity. Pokud chcete přihlašovat sebe, můžete tento krok směle přeskočit.

Jak na to

 1. Ve svém lužáneckém profilu klikněte na odkaz “+ přidat dítě”.
 2. Ve formuláři vyplňte všechny povinné údaje, označené hvězdičkou. Pozornost věnujte především rodnému číslu dítěte - používáme jej pro identifikaci, nebude jej proto možné v profilu ručně změnit. 
 3. Potvrďte přidání tlačítkem “Uložit”. Teď už můžete dítě začít přihlašovat na aktivity.

 

3. Výběr aktivity

Nyní si můžete vybrat kroužek, tábor, či jinou aktivitu, kam chcete sebe nebo dítě přihlásit. Pomůže vám v tom funkce Oblíbené - aktivity, které si označíte kliknutím na hvězdičku vedle jejich jména v seznamu aktivit, se vám dočasně uloží a můžete se k nim znovu vrátit později (seznam oblíbených zobrazíte odkazem na seznamu aktivit, nebo kdykoli kliknutím na hvězdičku vpravo nahoře).

4. Přihlášení

V tomto kroku přihlásíte sebe nebo dítě na aktivitu. Přihlášení je závazné a má stejnou váhu jako odevzdání klasické papírové přihlášky. Od chvíle, kdy přihlásíte účastníka na kroužek nebo akci, počítáme s ním a budeme mu držet místo.

Jak na to

Klikněte na tlačítko “Přihlásit” - buď na seznamu aktivit, nebo na detailu aktivity. U některých aktivit není online přihlašování povoleno - bližší informace najdete v popisu aktivit, případně se můžete obrátit na administrativní kontakt aktivity. Samotné přihlašování má 4 kroky:

 1. Výběr účastníka: Zvolte, koho chcete přihlásit na aktivitu. Můžete vybrat pouze ty účastníky, kteří věkem spadají do věkového rozpětí, pro které je akce určena.
 2. Kontrola údajů: Zkontrolujte a případně opravte osobní údaje účastníků kliknutím na modrou tužku nebo jméno účastníka.
 3. Rekapitulace: Pokud přihlašujete na kroužek, zvolte období, na které chcete účastníka přihlásit - jen jedno pololetí nebo celý rok. V určitých případech nejsou některé z možností dostupné (druhé pololetí, kroužek je pouze na celý rok, atd.) Kliknutím na “dokončit” závazně potvrdíte přihlášení.
 4. Dokončení: Zde vidíte pokyny k platbě - číslo účtu a variabilní symboly jednotlivých účastníků.

Systém automaticky vyplní přihlášku - pokud v údajích nenaleznete chybu, nemusíte ji již tisknout a odevzdávat, slouží jen pro vaši informaci.

5. Platba

Přihlášení máme za sebou, nakonec je potřeba za kroužek nebo akci zaplatit.

Jak na to

 1. Zaplatit za kroužek nebo akci je možné několika způsoby. Buď hotově na konkrétním pracovišti, které kroužek/akci pořádá, a to v dohodnutém termínu (termín můžete dohodnout s Administrativním kontaktem) nebo bankovním převodem na náš účet.
 2. Prosíme, nesdružujte platby pro jednotlivé účastníky, zaplaťte pro každého účastníka zvlášť a použijte správné variabilní symboly - v opačném případě bychom vaši platbu nemohli správně přiřadit.
 3. Po úspěšném přiřazení platby Vám pošleme potvrzovací e-mail.
 4. POZOR: V případě kroužků je přihlášení časově omezené - pokud přihláška není do 20 dní zaplacena, účastník je automaticky odhlášen. Na nezaplacenou přihlášku Vás včas upozorníme e-mailem.

 

6. ...a to je vše!

Budeme se s Vámi těšit na viděnou!

 

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám na dotazy@luzanky.cz.