1. Lužánky
  2. SVČ Lužánky Brno

Novinky

13. prosince 2022

Letní tábory

Přihlašování začíná 15. ledna 2023.

Aktuální nabídka letních příměstských a pobytových táborů.

Přečtěte si také nové obchodní podmínky:

Vážení a milí rodiče!

Rádi bychom vás informovali o změnách u přihlašování na letní tábory. Přejeme si, aby nabídka letních táborů byla přístupná co nejvíce dětem a dalším účastníkům. Chceme, abyste nemuseli platit hned po přihlášení na aktivitu, a zároveň nechceme do systému zavádět nějaké zálohy.

Platbu za tábory po vás budeme chtít měsíc po přihlášení, od 31. března pak do 10 pracovních dnů. Samozřejmě chápeme, že to pro některé může být komplikované. Proto se v případě problémů s platbou obraťte na administrativní kontakt, který je u aktivity uveden. Jistě se domluvíte na nějakém řešení .

Současně nám nedává smysl se přihlašovat na souběžné aktivity, proto se nemůžete přihlásit na dva tábory ve stejném termínu.

Součástí platby je nevratná část ve výši 300 Kč. Dále jsou nastavené storno poplatky z ceny aktivity, ovšem už bez zmíněné nevratné části: 51 a více dní před zahájením aktivity vracíme celou částku za aktivitu *(vyjma 300 Kč, platí i pro následující storna), 50 až 31 dnů před zahájením aktivity vracíme 80 % z ceny*, 30 až 15 dnů před zahájením aktivity vracíme 60 % z ceny*, 14 až 4 dny před zahájením aktivity vracíme 20 % z ceny*. 3 dny před zahájením akce nevracíme žádnou část z ceny aktivity. Ale věřte, že i tady existuje dohoda. 

Naším hlavním cílem je nabídnout aktivity pro co nejvíc dětí a vytvořit přívětivý a spravedlivý systém.

Všechny tyto informace a mnohé další najdete v obchodních podmínkách.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vyladěné léto!

Vaše SVČ Lužánky

Kompletní obchodní podminky.

23. ledna 2023

Pronájmy na Lampě

24. ledna 2023

Test

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

    Pracoviště v Lužánkách

      © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
      Verze: 5adbdf7