Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Věra Bělehrádková photo
"Největší radost mistra je, když vidí, že jeho žák je lepší než on sám. "

Věra Bělehrádková

Kontakt

taneční soubory pracoviště: Lidická, Lidická 50, oddělení: Jóga a zdraví
Věra Bělehrádková photo
"Největší radost mistra je, když vidí, že jeho žák je lepší než on sám. "

Vystudovala jsem Divadelní fakultu  Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, obor Dramatická výchova. Postupně se ale můj zájem stáčel k tanci a rytmům. Prošla jsem stepem, dále tancem irským, španělským, výrazovým a současným. Doplnila jsem si taneční pedagogické vzdělání. Naučila jsem se hrát na africké bubny. Ve své práci v Lužánkách jdu dvěma směry: prvním je vzdělávací směr, kdy využívám tanec, tělo a rytmus pro osobnostní rozvoj člověka. Druhým směrem je tvůrčí - využívám těchto prostředků k umělecké činnosti. Tyto dva směry uplatňuji v práci s dětmi i s dospělými. V Lužánkách učím současný tanec, body percussion, hru na africké bubny, cvičení tai czy cjuań. Zabývám se také zpěvem manter a využitím zvuku pro relaxační techniky.

Moje zájmy

Tanec, hra na flétnu, cestování, malování.

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala učit dramatickou výchovu, ale postupně jsem se přesměrovala na tanec a hudbu - africké bubny. Kromě kroužků pro děti a kurzů pro dospělé zde vytvářím i projekty, kde se prolíná můj obor s dalšími obory, například s výtvarným oborem (projekt ART PARK). Pravidelně organizuji celostátní setkání tanečních souborů TANCESSE. Pracuji na oddělení Jóga a tanec, protože vnímám, že v cestě k vlastnímu zdokonalení sdílí jóga, cvičení či tanec stejné cíle - cestu k zdokonalování a poznání sebe sama.

Metodický přístup

Mám ráda osobní přístup, otevřenost, hravost, kreativitu, důraz na individualitu každého člověka. Vzdělávání a zdokonalování je volba každého člověka a já se ve své práci snažím probudit v každém jedinci jeho vlastní potenciál.