Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Tomáš Mohapl Doležal photo
"... aby každý den byl jiný. "

Tomáš Mohapl Doležal

Kontakt

604919120
pedagog volného času, divadlo, geocaching, programy pro školy, kurzy pracoviště: Legato, Stamicova 7, oddělení: Legato
Tomáš Mohapl Doležal photo
"... aby každý den byl jiný. "

Do Brna jsem přišel jako chlapec z Vysočiny s odhodláním stát se učitelem matematiky. Studia na pajdáku jsem úspěšně dokončil - papír na to mám. Ale vzhledem k tomu, že jsem dělal amatérské divadlo, jezdil jako vedoucí na tábory a rád, zakotvil jsem profesně ve volnočasovém centru. Doplnil jsem i další studia dramatické výchovy a dramaterapie. Jen ten doktorát z pedagogiky mi zatím uniká. Ku prospěchu mé stávající profese pedagoga volného času a mnou nabízených aktivit je i to, že jsem poučeným návštěvníkem biografu, fanoušek filmových i divadelních festivalů a dílen, vojenský kuchař, trpělivý domácí kutil, dobrovolná zdravotní sestra, nadšený turista, cestovatel a kochající se řidič.

Moje zájmy

Rodina, divadlo, četba, dokumentární film, turistika, poslech rozhlasu.

Já a Lužánky

V revolučním roce 1989 jsem jako student pajdáku navštívil kurz dramatické výchovy ve Středisku volného času Lužánky, vedený Silvou Mackovou a Danou Svozilovou. Od té chvíle mi dramatická výchova učarovala a Lužánky se pro mne staly místem s neuvěřitelným magnetizmem. Spojení divadla (jednoho z mých koníčků), výchovy a vzdělávání (mé profesní ukotvení) mi smysluplně zarámovalo moje profesní ale i osobní zacílení. Spojení zájmů a profese se mi promítá i do dalších aktivit: turistika - geocaching, kutilství - rukodělné kroužky a další... Jsem "skoro" všeho schopen.

Kromě volnočasové klasiky (kroužky, tábory) lektoruji se svými kolegy i výukové programy pro školy zaměřené na divadlo, film, literaturu, historii, lidské soužití, dokonce i na matematiku. 


Metodický přístup

Dramatická výchova, zážitková pedagogika a vše další, čím se dá kreativně poznávat svět - učit se skrze umění, s uměním i o umění.

Proč ke mně

Jestli vás také baví hledaní a objevovaní, pojďte do toho se mnou. Kromě divadla taky rád pracuji rukama, chodím do přírody a hraju rád různé hry.

Perlička na závěr

Mám dvě příjmení - jedno po rodičích a druhé s úcty k mojí ženě.