Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Romana Musilová photo
"Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí. "

Romana Musilová

Kontakt

605 793 515
pedagog volného času / Maceška pracoviště: Louka, Bzenecká 23, oddělení: Louka
Romana Musilová photo
"Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí. "

Narodila jsem se v malém městečku poblíž Brna, v Boskovicích. Tam jsem také vystudovala střední pedagogickou školu a poté se za dalšími studii přestěhovala do Brna, kde jsem už zůstala. Na vysoké škole jsem si vybrala kombinaci hudební výchovy a výtvarné výchovy na pedagogické fakultě. Je to možná méně tradiční dvojice oborů, ale mě na tom vždy bavila ta obrovská kreativita, kterou jsem do studia mohla dávat. 

V dětství a později i na střední škole jsem chodila do ZUŠ na výtvarku, flétnu a klavír. Na vysoké jsem si k tomu přidala ještě lekce kytary. V současnosti jsem propadla houslím, na které se učím hrát. Musím říct, že je to opravdu náročný nástroj. 

Moje zájmy

Hudba a hudební nástroje, čtení, divadla, tvoření, vyšívání, turistika, lyžování, bruslení.

Já a Lužánky

Do Lužánek jsem přišla v roce 2014 po maturitě jako externistka. Začala jsem vést hudební kroužky a to konkrétně flétnu a klavír. V kroužku jsem měla vždy maximálně dvě děti. Tato práce mě velmi rychle začala bavit a to hlavně proto, že jsem mohla ke každému žákovi přistupovat individuálně. Mohli jsme spolu navázat kamarádský vztah, ve kterém se nám lépe pracovalo. Kromě hudebních kroužků jsem přes léto vedla pobytové a příměstské tábory. 

V roce 2020 přišla nabídka na práci v Lužánkách na plný úvazek a já ji s radostí využila. Už jsem věděla, že budu spokojená, protože v Lužánkách pracují lidé, které práce baví. A do takového týmu by chtěl přeci každý!

Metodický přístup

Ve svých hudebních aktivitách často slýchám názor, že někdo nemá hudební sluch, takže nemůže hrát na hudební nástroje a navíc třeba i zpívat. Tomu já nevěřím. Zastávám názor, že pokud člověk chce a baví ho to, může hrát stejně jako kdokoli jiný. Hudba má být především o zábavě a radosti z ní. Stejně tak to mám i s tvořením a výtvarkou obecně. Je pro každého a vždy je důležité mít hlavně nadšení a chuť.