Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Pavel Hradský photo
"Život je hra, tak ji s chutí hrajme. Bude jen tak veselá, nebo smutná, jakou si ji uděláme. "

Pavel Hradský

Kontakt

724833977
zástupce ředitele, řízení pracovišť pracoviště: Ředitelství a provoz, náměstí 28. října 17, oddělení: Ředitelství
Pavel Hradský photo
"Život je hra, tak ji s chutí hrajme. Bude jen tak veselá, nebo smutná, jakou si ji uděláme. "

Pocházím z Brna. Po maturitní zkoušce na Gymnáziu Brno, Křenová jsem se přihlásil na magisterské studium na Fakultě sportovních studií (FSpS MU) a Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity (PdF MU) v oborech Tělesná výchova a Biologie. Tuto vysokou školu jsem úspěšně dokončil. Na rozdíl od studia Dramatické výchovy na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, které jsem nedokončil ze zdravotních důvodů. Již za svého působení v Lužánkách jsem se úspěšně pustil do dalšího studia, tentokrát pod Univerzitou Palackého v Olomouci s názvem Funkční studium pro vedoucí pracovníky volnočasových zařízení „Dokážu to“.

Mimo Lužánky působím od roku 2001 jako lektor v oblasti manažerských dovedností, týmové spolupráce a komunikace uvnitř firmy, organizace tréninků týmové spolupráce, převážně outdoorovou formou. Dále spolupracuji s FSpS MU a PdF MU jako externí lektor/pedagog.

Jsem hodně sportovně založen, preferuji kolektivní míčové sporty, například volejbal nebo basketbal. Zajímám se o netradiční sporty jako discgolf, ringo, Kubb, Mӧllky, Brӓnnball. Jsem také instruktor sjezdového lyžování a často jezdím i do práce na kole.

Kromě sportu se věnuji hraní deskových her, vaření (i lektorsky, hlavně na grilu). Díky osmileté docházce do "lidušky" mám kladný vztah ke keramice, grafice, kresbě i malbě. V současnosti zlepšuji své dovednosti v řemeslech - v kovárně nebo práci se dřevem.

Všechny tyto aktivity propojuji v činnostech v turistickém oddílu 32. Severka, kde působím již přes dvacet let.

Moje zájmy

Sport, deskové hry, vaření, výtvarná všehochuť, řemesla...

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začínal jako řadový pedagog v oddělení Sportcentra na Lesné, a to na doporučení kamaráda z oddílu. Po nějakém čase jsem se stal vedoucím tohoto pracoviště a ubylo mi kroužků, což si plně vynahrazuji o letních prázdninách, kdy mívám šest týdnů různých táborů. V současné době jsem také zástupcem ředitele a v této pozici se snažím vytvářet co možná nejlepší podmínky pro práci svých kolegů, zjednodušovat/optimalizovat procesy a komunikaci.

Osobně jsem k zastižení buď na pracovišti Lesná, nebo na náměstí 28. října 17 v Brně, ideálně po předchozí domluvě na emailu hradsky@luzanky.cz nebo na telefonním čísle 724 833 977.

Pro mne osobně jsou největšími klady Lužánek svoboda a pestrost toho, co můžu v práci dělat. Skvělé je spolupracovat s nadšenými kolegy a využívat příležitostí učit se od svých spolupracovníků i klientů. 

Metodický přístup

 „Uslyším a zapomenu, uvidím a zapamatuji si, udělám a porozumím.“


Proč ke mně

Stále se učím a Ty se můžeš posunovat se mnou...