Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Milada Jovanovská photo
"Cesta je cíl."

Milada Jovanovská

Kontakt

739214558
pedagog volného času pracoviště: Legato, Stamicova 7, oddělení: Legato
Milada Jovanovská photo
"Cesta je cíl."

Narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala, pracovala a stále žiji. I když se snažím být přinejmenším Evropankou, ne-li světoobčankou, jsem lokální patriotka.

Moje zájmy

Divadlo, literatura, historie, angličtina, cestování.

Já a Lužánky

Z Domečku do Lužánek a stále na jednom místě. Dvacet let v Kohoutovicích na pracovišti Legato. Moje oblíbené obory jsou angličtina a dramatická výchova. V posledních letech, překvapivě i pro mě samotnou, také polytechnická výchova. Celý můj profesní život je spojen s dobrovolníky, ať už z USA nebo Evropy. Spolupracovala jsem na výměnných pobytech mládeže v různých zemích Evropy. Mojí současnou parketou na mezinárodním poli je spolupráce s partnerskou organizací v Německu STJG Stuttgart v oboru polytechniky. Věnuji se výukovým programům zaměřeným na historii a vedení klubů angličtiny pro dospělé, kteří nechtějí zapomenout, co se již naučili, a ještě se chtějí něčemu přiučit.

Metodický přístup

Snažím se pomoci žákům najít a stanovit cíl a provázet je na cestě k němu. Jak? Motivací, povzbuzením, pochvalou. Chybami se nenechme odradit, ale využijme je k dalšímu rozvoji.

Proč ke mně

Protože chcete.