Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Michaela Růženecká photo
"Jsem všechno, co mám."

Michaela Růženecká

Kontakt

Michaela Růženecká photo
"Jsem všechno, co mám."

Moje zájmy

Tanec, cestování, jazyky, hudba, četba.

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala pracovat v roce 2008 jako lektorka kroužku irského tance pro děti na pracovišti Lampa, které už dnes neexistuje. Se svojí taneční skupinou jsme se později přestěhovali na pracoviště Linka, kde jsem se postupně stala plnohodnotnou externistkou. Pomáhala jsem nejen s kroužky, ale i s akcemi pro veřejnost. Časem jsem si "udělala papír" na hlavní vedoucí dětských táborů, který jsem v minulosti uplatnila jako vedoucí příměstských táborů. Díky Lužánkám jsem se našla i ve svém studijním oboru na univerzitě. Po studiu jsem vyjela na Evropskou dobrovolnou službu s Lužánkami, které byli mou vysílající organizací. Po návratu jsem se zapojila do aktivit s dobrovolníky, kteří hostovali u nás, a postupně jsem se dostala až k současné roli jejich koordinátorky. Nyní se program jmenuje Evropský sbor solidarity.