Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Markéta Šenková photo
"Chybami se člověk učí!"

Markéta Šenková

Kontakt

+420 725 808 221
vedoucí pracoviště Liška pracoviště: Liška, Žižkova 600, oddělení: Vedoucí pracoviště
Markéta Šenková photo
"Chybami se člověk učí!"

Narodila jsem se v Moravském Krumlově a dětství prožila ve vesnici poblíž. Odvahu jít do každého projektu, kde se něco vytvoří, opraví a taky samozřejmě uvaří, jsem získala díky hospodářství, rodinnému domu a velké rodině.

Prošla jsem ekonomickou školou, ale i přes spoustu užitečných znalostí ze studií jsem se tomuto směru nechtěla věnovat. Během dalších let jsem se stále více zapojovala do aktivit s dětmi, od předškoláků až po náctileté. Proto jsem si začala doplňovat vzdělání v pedagogické volnočasové oblasti. A to je to, co mě baví!

Moje zájmy

Vaření, pečení, turistika nejen v přírodě, kolo, tvoření, šití, tancování (bez diváků :-)).

Já a Lužánky

Do lužánecké Lišky mě přivedla náhoda. V roce 2013 jsem nastoupila jako lektorka do miniškolky Maceška. A protože jsme v Bílovicích nad Svitavou rozšiřovali nabídku aktivit, otevřeli jsme kroužek vaření.

Zájem byl veliký, tak jsme rozjeli i kulinářský příměšťák. Aby to nebylo jen o jídle, vedeme s kolegyní i sportovně pohybový příměstský tábor. Mé tvořivé já se nyní také realizuje v kroužku pro kutily.

Lužánky jako firma jsou pro mě velice motivační. Já i kolegové máme spoustu možností seznámit se, zažít si i učit různorodé aktivity od tvoření, přes umění až ke sportu. Ale především tím vším provázíme “naše” děti, a to je důvod, proč tu jsem.