Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Lucie Stará photo
"Člověk má tolik času, kolik si ho udělá. S úsměvem jde všechno líp."

Lucie Stará

Kontakt

607 247 750
vedoucí pracoviště Lány, garant hudebního oddělení, zájmová činnost pracoviště: Lány, Lány 3, oddělení: Vedoucí pracoviště
Lucie Stará photo
"Člověk má tolik času, kolik si ho udělá. S úsměvem jde všechno líp."

Jmenuji se Lucie Stará. Pocházím z Přerova, kde jsem vystudovala Gymnázium Jakuba Škody. Po maturitě jsem se vydala za dalšími studii do Brna, kde jsem si našla manžela a trvale se usadila.

Vystudovala jsem v roce 2001 Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v oboru Český jazyk a výtvarná výchova pro ZŠ a SŠ, poté jsem v roce 2006 úspěšně absolvovala pětileté studium na Palackého univerzitě v Olomouci na Cyrilometodějské teologické fakultě (učitelský obor Křesťanská výchova). Následně jsem získala v roce 2011 titul bakaláře na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně z Dějin umění a svá vysokoškolská studia jsem zakončila v roce 2014 magisterským titulem na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v oboru Veřejná správa.

Od roku 2010 působím v městské části Brno-Bohunice jako zastupitelka, od roku 2014 i jako radní městské části.
Zároveň vyučuji při brněnské farnosti Starý Lískovec náboženství.

Od roku 2015 působím v Lužánkách jako vedoucí pracoviště Lány v Brně-Bohunicích.

Moje zájmy

Kreslení, psaní,rukodělky, čtení knih, procházky, vaření, pečení, šití, hra na klavír, fotografování

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začínala v roce 2007 jako externistka. Měla jsem na starost aktivity pro rodiče a předškolní děti. Sama jako maminka tří dětí jsem postupovala i ve vedení kroužků podle toho, jak mé dcery rostly. Po skončení poslední rodičovské dovolené jsem nastoupila do Lužánek na trvalý pracovní poměr na pracoviště Lány. Zde jsem dostala na starost Hudební oddělení. Od roku 2015 jsem i vedoucí tohoto pracoviště.

Vedu kroužky pro nejmenší děti v doprovodu rodičů (babyklub), hudební přípravku pro předškolní děti (Muzicírování se čmeláky), kroužky vaření (Kuchtíci) i řadu příměstských a pobytových táborů. Od roku 2017 se zaměřuji i na práci se seniory. 

Mou snahou je vytvořit z našeho pracoviště bohunické komunitní centrum, kde si každý najde nějakou aktivitu, která ho baví.