Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Lucie Supová photo

Lucie Supová

Kontakt

776 030 758
vedoucí pracoviště Louka pracoviště: Louka, Bzenecká 23, oddělení: Vedoucí pracoviště
Lucie Supová photo

Narodila jsem se v malebném městě Opava, ale dětství jsem strávila v Brně. Vystudovala jsem Fakultu strojního inženýrství a Podnikatelskou fakultu na VUT v Brně. Ke konci studia jsem již měla dvouletou Kačenku. Vzápětí se mi narodil syn Váša a já si dodělala doplňující pedagogické studium v rámci programu celoživotního vzdělávání. Moje představa byla učit na střední škole ekonomii. Celý život se věnuji práci s dětmi. Hodně mě ovlivnila činnost v Pionýru, kde jsem vedla děti od svých 15 let. Zde také vznikla moje přezdívka „Kráťa“, pod kterou mě zná většina kolegů a kamarádů. Uvědomila jsme si, že blíž je mi práce s dětmi a lidmi než management ve strojírenské firmě. 

Moje zájmy

Sport, cyklistika, lyže, skialpy, plavání, příroda, horská turistika, ferraty, hamaka s knihou, šití

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala pracovat externě v roce 2006 jako maminka na mateřské dovolené. V té době se zrodil projekt miniškolka Maceška. Zaměstnancem Lužánek jsem se stala díky Evropskému projektu „Pozitivně zpátky do práce“. Téměř vzápětí jsem vyhrála výběrové řízení na nově vznikající pracoviště Lužánek. Pod rukami mi prošel název Louka, první kroužky, děti i zaměstnanci.

Mám radost, jak se Louka rozrůstá, kvete, sílí, ale také mění. Každý nový člověk přinese něco nového, a to mě strašně  baví. :) Je o mně známo, že mám ráda výzvy!

Dlouhodobě se věnuji rodičům s dětmi. Vedu kroužky cvičení pro rodiče s dětmi, organizuji pobytové akce – zimní tábory s lyžováním a letní tábory. Pořádám akce pro veřejnost zaměřené na rodiny s dětmi. Nebráním se ostatním cílovým skupinám, v létě si užívám příměstský  tábor se staršími dětmi a přes rok výukové programy pro základní školy.  


Metodický přístup

Při studiu pedagogiky mě ovlivnily knížky Zdeňka Matějčka a čerpám z nich dodnes. Ve své práci vidím smysl v posilování vazby rodičů s dětmi a v poslední době prarodičů s vnoučaty. Důležitý je pro mě respekt a individuální přístup.