Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Libor Macák photo
"Důvěřuj a vše půjde samo."

Libor Macák

Kontakt

608556980
Marketing a komunikace pracoviště: Ředitelství a provoz, náměstí 28. října 17, oddělení: Interní podpora a vnější vztahy
Libor Macák photo
"Důvěřuj a vše půjde samo."

Vzděláním a původní profesí jsem pedagog. Několik let jsem působil v salesiánských střediscích mládeže, kde jsem vedl kroužky, koordinoval tábory, staral se o dobrovolníky a vedl otevřený klub. Salesiáni jsou pro mě dodnes srdeční záležitost.

Ačkoli jsem se postupně posunul do pozic manažerských a koordinačních, stále se věnuji osobnímu a osobnostnímu rozvoji, a to jak svému vlastnímu, tak mých zaměstnanců. Hodně mi v tom pomáhá účast na programech Akademie Libchavy.

Moje zájmy

Četba, hudba, kolo, genealogie.

Já a Lužánky

V Lužánkách pracuju od roku 2012. Jako šéf mám na starosti oddělení IT a oddělení Evropské dobrovolné služby. V současné době mě nejvíce vytěžuje (a taky nejvíc baví) práce na webu Lužánky.cz - koordinuju tým, který se stará o vývoj  těchto stránek. Abych pořád neseděl v kanceláři a setkal se s lidmi, občas si odskočím na nějakou akci pro veřejnost nebo pro firemní zákazníky. V neposlední řadě spolupracuju na projektech oddělení propagace.

Kde domov můj?

Narodil jsem se v Praze, vyrůstal v Příbrami, studoval v Českých Budějovicích a ve Vídni a žiju v Brně. Kořeny mám ve východních, středních i západních Čechách a na jižní Moravě. Asi proto rád cestuju po Česku a objevuju krásy naší země.

Perlička na závěr

Nedávno jsem se rozhodl splnit si svůj dětský sen stát se bubeníkem. Pilně cvičím pod vedením zkušené lektorky, hraju s kapelou Elixir a děsně mě to baví!