Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Klára Klvačová photo
"Sbírám zážitky, ne věci. :-)"

Klára Klvačová

Kontakt

549 524 166
ZELENÁ třída - Učitelka MŠ pracoviště: MŠ Lentilka - Kounicova, Kounicova 16, oddělení: Zaměstnanci - Kounicova 16
Klára Klvačová photo
"Sbírám zážitky, ne věci. :-)"

Mé kořeny sahají až na Valašsko, kde jsem vyrůstala. Po základní škole jsem začala studovat střední pedagogickou školu. Následně jsem pokračovala na Univerzitě Tomáše Bati, kde jsem studovala sociální pedagogiku. 

Již od mala jsem tíhla k dětem a vše, co se točí kolem dětí. Jako je tance, hudba, tvoření, sport. Moje střední škola mě s odstupem času bavila.Taky mě hodně bavilo hrát divadlo, což se mi teď hodí. Myslím, že správná učitelka by měla být i tak trochu herečka.

Moje zájmy

Ráda tvořím a něco vymýšlím. Dále se také věnuji sportu. Ale moje největší vášeň je cestování.

Já a Lužánky

Do Lužánek mě přivedla brigáda, kterou jsem jedno léto měla ve školce v Lentilce. Tak jsem se jim líbila, až si mě tu nechali. :-) Momentálně učím už čtvrtý rok (pozn.: v roce 2020).

Metodický přístup

Mám ráda projektové učení, které trvá delší dobu, abychom si s dětmi předvedly celý proces. Například od zasazení semínka až po sklizeň. Ukazujeme si, jak je těžké vypěstovat rajče, kdy je velmi důležité se o něj starat. Tímto metodickým postupem se snažím, aby si děti vážily věcí, že všechno není samozřejmost. Je pro mě také důležité, aby si děti samy zkusily co nejvíc věcí, tedy učení na základě zkušenosti. Proto se nebojím s dětmi zašpinit a vše vyzkoušet.

Proč ke mně

Protože si sama někdy připadám jako dítě, dokážu se dobře do dětí vcítit. Snažím se jim maximálně porozumět. Taky si myslím, že si se mnou užijí dost srandy.