Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Kateřina Stávková photo

Kateřina Stávková

Kontakt

+420 725 373 989 549 216 949
vedoucí projektu Skládanka, lektor kroužků pracoviště: Lata, Plovdivská 8, oddělení: Lata
Kateřina Stávková photo

Narodila jsem se v Brně, kde jsem také vystudovala gymnázium. Mým velkým koníčkem je hudba. Od třetí třídy jsem začala hrát na violoncello a nakonec vystudovala oba cykly základní umělecké školy. Ke konci již byla mým hlavním nástrojem viola da gamba, kterou jsem studovala na různých seminářích a letních školách staré hudby. V té době jsem hrála v souboru Collegium pro arte antiqua a díky jeho vedoucímu, panu Mojmíru Poláčkovi, jsem měla možnost začít pracovat s dětmi. Vedla jsem kroužky hudební přípravky s hrou na flétnu pro předškolní děti.

V té době jsem se také dostala na Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, kde jsem ovšem byla jen jeden rok. Poté jsem začala pracovat v jedné malé firmě na výrobu zdravé výživy. Po pěti letech jsem zakotvila na brněnské hvězdárně jako sekretářka ředitele. Bylo to hezké období. Při práci jsem studovala Akademii staré hudby na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity – obor Viola da gamba - a nadále se věnovala malým dětem v jejich hudebních začátcích. Také jsem se v tu dobu seznámila se svým mužem a odešla jsem na mateřskou dovolenou. Narodil se syn Vítek a poté ještě dcera Eliška.

Moje zájmy

Děti, hudba, film, příroda.

Já a Lužánky

Na rodičovské dovolené jsem poprvé zavítala na Latu – začala jsem navštěvovat kurzy pro maminky a kroužky pro maminky s dětmi. Dostala jsem nabídku vést při Základní škole a Mateřské škole Pramínek hraní na flétnu. Tak začalo mé působení na Latě. Zanedlouho jsem byla tetou Maceškou a přibyly první kroužky pro maminky s dětmi a letní tábory, které jsem vedla. Momentálně mám na starost projekt Skládanka (celodenní hlídání dětí s rozvíjejícím programem), vedu kroužky pro maminky s dětmi, kroužky flétny a organizuji letní pobytový tábor pro rodiny s dětmi. Poznala jsem, že práce s dětmi je přesně tou, která mě baví a naplňuje. Absolvovala jsem různé semináře a kurzy nezbytné pro tuto práci a nyní se můžeme potkávat u nás na Latě. :-)