Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kontakty

Josef Moravec photo

Josef Moravec

Kontakt

777 040 321
vedoucí oddělení pracoviště: Lidická, Lidická 50
Josef Moravec photo

Z porodnice v Tišnově, přes školku v malebné beskydské vesničce Čeladná, až po základní a střední školu ve Frýdku-Místku, zpět do Jihomoravského kraje na vysokou školu. Cestování mám v krvi. A kromě cestování mě baví technika v celé své šíři. 


Od 3D tiskáren, přes počítače, po řezání dřeva a gravírování skla. Nebude tedy překvapením, že jsem vystudoval pedagogickou fakultu MU v Brně obor informační a technická výchova pro ZŠ. Následně jsem nastoupil jako učitel informatiky na gymnáziu v Brně. Avšak příležitost vycestovat na rok na Nový Zéland mě donutila ještě jednou přeskupit životní priority. Usadit se nebo vycestovat? Vycestovat! 


Po návratu z Nového Zélandu jsem přijal nabídku vést technické oddělení v SVČ Lužánky - pracoviště Lidická. Čím déle jsem v Lužánkách, tím více jsem přesvědčen, že to bylo správné rozhodnutí :-).

Já a Lužánky

V Lužánkách působím jako vedoucí oddělení techniky. Spolu s mým úžasným týmem externistů zajišťujeme volnočasové aktivity pro děti z celého Jihomoravského kraje. Především se jedná o kroužky a tábory. Průměrně nabízíme každý rok dvacet pět kroužků a čtrnáct příměstských táborů.


Sám vedu kroužky jako je Střih videa, Elektronika pro nejmenší, Základy MS Office či Herní zóna. V létě vedu průměrně pět příměstských táborů.


Práce s dětmi a mládeží v kombinaci s technikou mě zcela naplňuje a více než práci svou pozici vnímám jako koníček. Moje práce mě zkrátka baví.