Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kontakty

Jolana Breitenbacherová photo

Jolana Breitenbacherová

Kontakt

724478835
Marketing a komunikace pracoviště: Ředitelství a provoz, náměstí 28. října 17
Jolana Breitenbacherová photo

Pocházím z Brna, vystudovala jsem zde učitelství na Masarykově univerzitě. Život mě ovšem zavál jiným směrem, hned po ukončení studia v roce 1991 jsem začala pracovat v oblasti marketingu a reklamy. Kariéru jsem nastartovala v Brně, poté jsem přešla do Prahy, kde jsem pracovala převážně v reklamních agenturách, které měly ve svém portfoliu značky jako Pribina, Danone, Julius Meinl, Slovnaft, Becherovka, Algida atd. Po mateřské dovolené jsem se vrátila zpět do Brna a celou dekádu jsem pracovala v nadnárodní softwarové společnosti AVG Technologies. Poté, co společnost prodejem zanikla, začala jsem v SVČ Lužánky pracovat na projektu redesignu loga a na přípravě nových, technologicky moderních webových stránek. V současné době vedu oddělení marketingu a komunikace, které pro vás připravuje informace o pestré činnosti v Lužánkách, které můžete vidět na webu, na sociálních sítích, v tištěné inzerci nebo vám přijdou emailem ve formě newsletteru. Zajímavé články najdete také v on-line magazínu live.luzanky.cz.

Moje zájmy

Mým velkým koníčkem jsou společenské tance. Pro krásný pohyb, a protože jsou pro dvě osoby :-).

Já a Lužánky

Na Lužánkách mě baví velká pestrost, nadšení, schopnost improvizovat a radost z vytvořeného díla. Je možné zkusit si tu nevídané věci!