Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Jarmila Slámová photo
"Nikdy nemůže být pozdě, aby nemohlo být ještě později."

Jarmila Slámová

Kontakt

549 524 137
MODRÁ třída - učitelka MŠ pracoviště: MŠ Lentilka - Žerotínovo náměstí, Žerotínovo náměstí 1, oddělení: Zaměstnanci - Žerotínovo nám. 1
Jarmila Slámová photo
"Nikdy nemůže být pozdě, aby nemohlo být ještě později."

Pocházím z brněnské části Holásky. Vyznačuje se přírodní památkou Holaseckými jezery, kde se občas vyskytují drsní bobři, kteří napadají nebohé psy na procházkách. Málokdo asi ví, že na území Holásek kdysi bývalo velké žárové pohřebiště, ale veškeré stopy po něm zničila těžba písku. Mám velikou zálibu v sebevzdělávání coby prevenci syndromu vyhoření. Mám vzdělání obchodní, zdravotní, pedagogické, prevence rizik a záchranářství. Všechna vzdělání mám podpořena minimálně osmiletými praktickými zkušenostmi. Baví mě hasiččina, nejspíš proto, že jsem se takřka narodila v hasičce. Mám ráda vandrování, potlachy a vše co s tím souvisí, třeba i jen houbaření v lese. Myslím, že jsem holka do nepohody. Libuji si v řešení krizových situací a nesnáším stereotyp.

Moje zájmy

Hasiči, vandrování, tejpování.

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem 8 let. (pozn.: v roce 2020) Přivedl mě sem Vesmír a dobře udělal, protože Lužánky nejsou vůbec stereotypní. Mají velký prostor pro kreativní myšlení a nebojí se nových věcí. Pracuji jako pedagog v mateřské škole Lentilka, kde jsem od jejího založení. Baví mě práce s dětmi v podstatě jakéhokoliv věku, ale s těmi předškolními mi to sedí nejlíp.

Metodický přístup

Při výuce používám metodu vyprávění, vysvětlování, rozhovor, názorně-demonstrační metody (předvádění, pozorování, práce s obrazem, instruktáž), dovednostní - praktické metody (napodobování, manipulování, experimentování, produkční metody), aktivizující metody (didaktické hry), komplexní metody (výuka dramatem), hromadnou i skupinovou výuku.


Proč ke mně

Dovedu zaujmout kluky i holky všech věkových kategorií, ale specializuji se na ty předškolní. Vedu kroužek Hasiči a výukový program Prevence s Lentilkou pro MŠ, kde učím, jak se chovat v mimořádných situacích. Protože co se v mládí naučíš…  Při výuce přihlížím vždy k momentálnímu rozpoložení skupiny a věku.

Perlička na závěr

Mám ráda sledování romantický filmů.