Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Jana Dráždilová Schmidová photo

Jana Dráždilová Schmidová

Kontakt

736402271
rukodělné aktivity pro děti i dospělé, kurzy malby na hedvábí pracoviště: Lidická, Lidická 50, oddělení: Rukodělný ateliér
Jana Dráždilová Schmidová photo

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala pracovat nejprve jako externistka. Vystudovala jsem na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně obor Užitá grafika (prof. Dalibor Chatrný), ale malba byla vždy mojí velkou radostí. V kurzech pro dospělé jsem začala učit malbu na hedvábí. A když jsem dostala nabídku zařadit se do Rukodělného atelieru jako interní zaměstnanec, ani chvíli jsem nezaváhala.

Ráda pracuji s lidmi, je mi blízká komunikace a týmová práce. Smysluplné využití volného času dětí i dospělých, to je přesně to, co se mi na mé práci líbí. 

Moje aktivity v Lužánkách: 

• kroužky pro děti i dospělé • semináře, kurzy, workshopy • příměstské tábory • akce • dobročinný obchůdek 

V nabídce Rukodělného atelieru nezapomínáme na naše seniory. Kroužky Kreativ 60+, které vedu, jsou určené právě pro ně a program v nich je opravdu pestrý. Setkávání, sdílení při společné činnosti a radost z dosažených výsledků velmi přispívá ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu našich seniorů. Tato společná tvůrčí činnost vytrhuje seniory často ze samoty a vyčlenění ze společnosti. 

Metodický přístup

Ve své pedagogické činnosti se ráda inspiruji nejen tradičními řemesly, ale i moderními technikami a materiály. Snažím se, aby vždy vznikl vkusný, technicky a řemeslně dobře zvládnutý výrobek. 

„Mám ráda výzvy. Poznávat a učit se novým věcem mi přináší radost z dosažených výsledků o to větší, že je mohu předávat dál… dětem i dospělým.“


Proč ke mně

Nové a moderní techniky jsou nedílnou součástí dnešního světa, a tak i my se je snažíme zařadit do nabídky Rukodělného atelieru.

Nabízím atraktivní techniky, které jsou zaměřeny na práci se sklem. V kroužcích pro děti ArtStudio a GlassArt pro dospělé pracujeme se sklem nejen klasickou a oblíbenou technikou tiffany (vitráže), ale i moderní technikou fusingu (tavené a lehané sklo), pro kterou máme v našem vybavení profesionální poklopovou pec zn. BVD.

Práce sklářského kroužku pro dospělé můžete sledovat i na Facebooku Lužánecký GlassArt. Podívejte se!


Perlička na závěr

Každým rokem v rámci Vánoc na Lidické organizuji spolu s ostatními kolegy dobročinný obchůdek. Jedná se o charitativní projekt, ve kterém prodáváme výrobky nejen našich zaměstnanců z řad Lužánek, ale hlavně klientů z našich kroužků. Účastní se děti i dospělí. Výtěžek z prodeje je věnován vždy někomu, kdo pomoc potřebuje. Moc mě těší, že společně pomáháme.