Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Hana Buchtová photo
"Většinou litujeme toho, co jsme neudělali, než toho, co jsme udělali."

Hana Buchtová

Kontakt

549524112
výukové programy, vedení příměstských táborů pracoviště: Lidická, Lidická 50, oddělení: Kultura a společnost
Hana Buchtová photo
"Většinou litujeme toho, co jsme neudělali, než toho, co jsme udělali."

Jsem rodilá Brňačka a své město miluji. I z tohoto důvodu jsem si nemohla nevybrat ke studiu Masarykovu univerzitu. Už během studií jsem hledala tu "správnou profesní cestu". Přála jsem si najít práci, do které se budu každý den těšit, bude mě naplňovat, bavit a rozvíjet. A tak mě cesta zavedla do Lužánek. A jsem za to moc ráda.

Moje zájmy

Tanec, swing, kolo, lyže, pejsci, příroda, četba, osobnostně sociální rozvoj, houbaření a hudba.

Já a Lužánky

V Lužánkách pracuji na oddělení Kultura a společnost, kde vedu především sportovní příměstské tábory, sportovní kroužky (INsport) a výukové programy z oblasti primární prevence a osobnostně sociálního rozvoje. Ale mou srdeční záležitostí je vedení adaptačních programů pro základní a střední školy.

Nejvíce mě na práci v Lužánkách těší, když se ke mně děti každým rokem vrací, a já je tak mohu vidět vyrůstat. Mohu sledovat, jak se vyvíjí, jak se stávají samostatnými a šikovnými jedinci s vlastním a osobitým názorem.

Metodický přístup

Při práci s dětmi se mi osvědčilo, že někdy stačí opravdu málo. Stačí jim naslouchat. Poskytnout jim prostor pro vyslechnutí a pochopení. A člověk se u toho někdy dobře pobaví, či něčemu novému přiučí. 

U dětí se snažím rozvíjet: zodpovědný přístup k přírodě, ke všemu živému, k okolí a majetku, slušnému chování, kritickému myšlení, samostatnosti, hravosti a osobnostně sociálnímu rozvoji.

Proč ke mně

Snažím se, aby děti na kroužku, táboře, programu, dostaly to, pro co si přišly. Ať je to příjemně strávený volný čas, zasportování, naučení něčeho nového nebo vyslechnutí, obejmutí či povzbuzení. Myslím si, že se mi to daří i díky tomu, že se stále pokouším být v obraze v jejich dětském a adolescentním světě. Takže u výrazů influencer, sliz, meme, crush... jsem doma.