Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Eliška Ondráčková photo
"Cesta bez překážek, nikdy nikam nevede. Překážky nás zastavují, mění a posouvají v životě dál."

Eliška Ondráčková

Kontakt

737 421 758
manažer volného času, kluziště pracoviště: Lesná, Milénova 13, oddělení: Sportcentrum
Eliška Ondráčková photo
"Cesta bez překážek, nikdy nikam nevede. Překážky nás zastavují, mění a posouvají v životě dál."

Už jako malá jsem byla velmi aktivní a přelétavé dítě. Vyzkoušela jsem mnoho kroužků a sportů od keramiky, přes gymnastiku a atletiku, až po programování webových stránek. Své místo jsem našla až v pionýrském tábornickém oddíle 32. PTO Severka, kde jsem v dospívání pokračovala jako instruktorka, vedoucí a posledních sedm let i jako hlavní vedoucí oddílu. Moje přelétavost a nestálost se objevila i při studiu na vysoké škole. Po maturitě na gymnáziu jsem pokračovala ve studiu v oboru potravinářská chemie, kterou jsem po roce pro nenaplněného očekávání ukončila. Pokračovala jsem v Olomouci na studiu oboru Environmentální geologie. I přesto, že geologie a celkově příroda mě velmi zajímá, ke konci studia jsem si začala uvědomovat, že toto není má cesta, kterou se chci vydat v pracovním životě. A proto jsem se letos (pozn.: v roce 2020) přihlásila ke studiu oboru Sociální pedagogika a volný čas.

Co mě naplňuje a vytváří radost, je právě práce s dětmi a lidmi, nové výzvy a poznání. Toto vše jsem zažívala při prací v oddíle nebo jako externistka na příměstských táborech, lektorka na školních výletech či lyžarských kurzech. Chvíli mi zabralo si to uvědomit. Ale to bych nebyla já, věčně nerozhodná a chaotická. O to více si svou práci s dětmi teď užívám. :-) 


Moje zájmy

Pionýr, příroda a hory, tábornictví, turistika, cestování, lyžování, vodáctví, filmy a seriály.

Já a Lužánky

Na pracovišti Lesná jsem zatím krátce, ale v Lužánkách už docela dlouho. Od patnácti let se zde vyskytuji jako externistka, zdravotnice na příměstských táborech a hlavní vedoucí na stanovém táboře. 

Na Lesné mě najdete v zimní období zejména na kluzišti Lesná pod Základní školou Milénova, které postupně roste a vzniká. Pokud s někým z kluziště mluvíte nebo mailujete, jsem to právě já. Od jara do podzimu, kdy kluziště odpočívá, chystám novou sezónu a připravuji letní příměstské tábory a stanový tábor. Sem tam zaskočím jako záskok na nějaký ten sportovní kroužek nebo vyrazím jako lektorka na školní výlet.

Má práce je každé období jiná, stále se něco mění, rozšiřuje, a to mě baví.