Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Dagmar Volnohradská photo

Dagmar Volnohradská

Kontakt

+420 734 756 058
vedoucí pracoviště Lesná pracoviště: Lesná, Milénova 13, oddělení: Vedoucí pracoviště
Dagmar Volnohradská photo

Pocházím ze Šumperka a právě zde, v podhůří Jeseníků, jsem našla lásku k přírodě, horám, turistice a sportu. Studia České filologie a Rekreologie mě zavedla do Olomouce, odkud mě to však stále více lákalo na jih. V Brně jsem sedmým rokem s mírnými přestávkami do Orlických hor a Austrálie, kde jsem rok studovala a pracovala.

Všechny mé záliby jsem postupně překlopila v pracovní zkušenosti, a to zejména z oblasti jazykového a volnočasového vzdělávání. Přes deset let působím jako instruktorka adaptačních kurzů a teambuildingů, vedla jsem taneční a sportovní kroužky na různých místech ČR a velmi si také užívám instruktorství lyžování, vodních sportů a kolečkových bruslí. Stejnou dobu se věnuji lektorství češtiny pro cizince, občasně i angličtiny. Práce koordinátorky jazykových kurzů, učitelky v MŠ či zahraniční brigády a studia mi umožnily komunikovat se všemi věkovými kategoriemi i národnostmi. Společenskost i multilingvismus jsou mi tedy vlastní :).

V životě je pro mě důležité mít zdravé vztahy, realizovat se a neustále pracovat na osobním seberozvoji. S tím souvisí také má potřeba dělat věci, které mají smysl, a možnost inspirovat, vést a předávat své nadšení ostatním. Energii čerpám v přírodě, která pro mě představuje nespoutanost, ale zároveň budí respekt a pokoru.


Moje zájmy

Cestování, turistika, volejbal, badminton, lyžování, tanec, sebevzdělávání, příroda, cizí jazyky

Já a Lužánky

Lužánky mi umožňují velkou seberealizaci a naplňují potřebu předávat hodnoty i učit se od těch největších učitelů - dětí. Je skvělé spojit práci i koníček dohromady, navíc jsem nikdy nepocítila rutinu či monotónnost. Je to práce pro akční povahy, které se nebojí změny, a já jsem moc vděčná, že zde můžu využít či se naučit dovednosti z praktických, pedagogických, komunikačních, reprezentačních i administrativních oblastí.

Liška a Bílovice mě navíc absolutně uchvátily. Ráda bych využila prostředí lesů pro naše aktivity a rozjela i více pobytových táborů. Momentálně vedu sportovně zaměřené kroužky a rovněž chci rozšířit tradici přespávaček, které jsou u dětí tolik oblíbené.