1. Lužánky
  2. Zaměstnanci
  3. SVČ Lužánky Brno

Milada Jovanovská

Pedagog volného časuLegato

jovanovska@luzanky.cz
Cesta je cíl.

O mně

Narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala, pracovala a stále žiji. I když se snažím být přinejmenším Evropankou, ne-li světoobčankou, jsem lokální patriotka.

Já a Lužánky

Z Domečku do Lužánek a stále na jednom místě. Dvacet let v Kohoutovicích na pracovišti Legato. Moje oblíbené obory jsou angličtina a dramatická výchova. V posledních letech, překvapivě i pro mě samotnou, také polytechnická výchova. Celý můj profesní život je spojen s dobrovolníky, ať už z USA nebo Evropy. Spolupracovala jsem na výměnných pobytech mládeže v různých zemích Evropy. Mojí současnou parketou na mezinárodním poli je spolupráce s partnerskou organizací v Německu STJG Stuttgart v oboru polytechniky. Věnuji se výukovým programům zaměřeným na historii a vedení klubů angličtiny pro dospělé, kteří nechtějí zapomenout, co se již naučili, a ještě se chtějí něčemu přiučit.

Moje metodika

Snažím se pomoci žákům najít a stanovit cíl a provázet je na cestě k němu. Jak? Motivací, povzbuzením, pochvalou. Chybami se nenechme odradit, ale využijme je k dalšímu rozvoji.

Proč ke mě

Protože chcete.

Moje zájmy

Divadlo, literatura, historie, angličtina, cestování.

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

    Pracoviště v Lužánkách

      © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
      Verze: b3f5ced