Pavel Hradský

Zástupce ředitele, řízení pracovišťŘeditelství

Pavel  Hradský

O mně

Pocházím z Brna. Po maturitní zkoušce na Gymnáziu Brno, Křenová jsem se přihlásil na magisterské studium na Fakultě sportovních studií (FSpS MU) a Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity (PdF MU) v oborech Tělesná výchova a Biologie. Tuto vysokou školu jsem úspěšně dokončil. Na rozdíl od studia Dramatické výchovy na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, které jsem nedokončil ze zdravotních důvodů. Již za svého působení v Lužánkách jsem se úspěšně pustil do dalšího studia, tentokrát pod Univerzitou Palackého v Olomouci s názvem Funkční studium pro vedoucí pracovníky volnočasových zařízení „Dokážu to“.

Mimo Lužánky působím od roku 2001 jako lektor v oblasti manažerských dovedností, týmové spolupráce a komunikace uvnitř firmy, organizace tréninků týmové spolupráce, převážně outdoorovou formou. Dále spolupracuji s FSpS MU a PdF MU jako externí lektor/pedagog.

Jsem hodně sportovně založen, preferuji kolektivní míčové sporty, například volejbal nebo basketbal. Zajímám se o netradiční sporty jako discgolf, ringo, Kubb, Mӧllky, Brӓnnball. Jsem také instruktor sjezdového lyžování a často jezdím i do práce na kole.

Kromě sportu se věnuji hraní deskových her, vaření (i lektorsky, hlavně na grilu). Díky osmileté docházce do "lidušky" mám kladný vztah ke keramice, grafice, kresbě i malbě. V současnosti zlepšuji své dovednosti v řemeslech - v kovárně nebo práci se dřevem.

Všechny tyto aktivity propojuji v činnostech v turistickém oddílu 32. Severka, kde působím již přes dvacet let.

Život je hra, tak ji s chutí hrajme. Bude jen tak veselá, nebo smutná, jakou si ji uděláme.

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začínal jako řadový pedagog v oddělení Sportcentra na Lesné, a to na doporučení kamaráda z oddílu. Po nějakém čase jsem se stal vedoucím tohoto pracoviště a ubylo mi kroužků, což si plně vynahrazuji o letních prázdninách, kdy mívám šest týdnů různých táborů. V současné době jsem také zástupcem ředitele a v této pozici se snažím vytvářet co možná nejlepší podmínky pro práci svých kolegů, zjednodušovat/optimalizovat procesy a komunikaci.

Osobně jsem k zastižení buď na pracovišti Lesná, nebo na náměstí 28. října 17 v Brně, ideálně po předchozí domluvě na emailu hradsky@luzanky.cz nebo na telefonním čísle 724 833 977.

Pro mne osobně jsou největšími klady Lužánek svoboda a pestrost toho, co můžu v práci dělat. Skvělé je spolupracovat s nadšenými kolegy a využívat příležitostí učit se od svých spolupracovníků i klientů. 

Moje metodika

 „Uslyším a zapomenu, uvidím a zapamatuji si, udělám a porozumím.“


Proč ke mě

Stále se učím a Ty se můžeš posunovat se mnou...

Moje zájmy

Sport, deskové hry, vaření, výtvarná všehochuť, řemesla...

Moje aktivity

Maníci 2
Kroužky
Více info
Termín
Středa
16:00–17:30
Místo
Věk
9 - 15 let
Kapacita
4 / 10
volná místa / kapacita
Cena
2 100 Kč
za pololetí
Klub deskových her - Lesná
Termín
Úterý
16:00–19:00
Místo
Věk
7 - 18 let
Kapacita
5 / 12
volná místa / kapacita
Cena
950 Kč
za pololetí
Gurmáni
Kroužky
Více info
Termín
Čtvrtek
15:00–17:00
Místo
ZŠ Kanice (kuchyňka)
Věk
9 - 15 let
Kapacita
3 / 10
volná místa / kapacita
Cena
2 100 Kč
za pololetí
    © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: cf5a84a
    (Changelog)