Dagmar Volnohradská

Vedoucí pracoviště Lesná, sportovní a jazykové kurzyVedoucí pracoviště

Dagmar  Volnohradská

O mně

Pocházím ze Šumperka a právě zde, v podhůří Jeseníků, jsem našla lásku k přírodě, horám, turistice a sportu. Studia České filologie a Rekreologie mě zavedla do Olomouce, odkud mě to však stále více lákalo na jih. V Brně jsem sedmým rokem s mírnými přestávkami do Orlických hor a Austrálie, kde jsem rok studovala a pracovala.

Všechny mé záliby jsem postupně překlopila v pracovní zkušenosti, a to zejména z oblasti jazykového a volnočasového vzdělávání. Přes deset let působím jako instruktorka adaptačních kurzů a teambuildingů, vedla jsem taneční a sportovní kroužky na různých místech ČR a velmi si také užívám instruktorství lyžování, vodních sportů a kolečkových bruslí. Stejnou dobu se věnuji lektorství češtiny pro cizince, občasně i angličtiny. Práce koordinátorky jazykových kurzů, učitelky v MŠ či zahraniční brigády a studia mi umožnily komunikovat se všemi věkovými kategoriemi i národnostmi. Společenskost i multilingvismus jsou mi tedy vlastní :).

V životě je pro mě důležité mít zdravé vztahy, realizovat se a neustále pracovat na osobním seberozvoji. S tím souvisí také má potřeba dělat věci, které mají smysl, a možnost inspirovat, vést a předávat své nadšení ostatním. Energii čerpám v přírodě, která pro mě představuje nespoutanost, ale zároveň budí respekt a pokoru.


Já a Lužánky

Lužánky mi umožňují velkou seberealizaci a naplňují potřebu předávat hodnoty i učit se od těch největších učitelů - dětí. Je skvělé spojit práci i koníček dohromady, navíc jsem nikdy nepocítila rutinu či monotónnost. Je to práce pro akční povahy, které se nebojí změny. Jsem moc vděčná, že zde můžu využít či se naučit dovednosti z praktických, pedagogických, komunikačních, reprezentačních i administrativních oblastí.

Své působení jsem zahájila na pracovišti Liška v Bílovicích nad Svitavou, od roku 2022 pracuji na pracovišti Lesná, kde se zaměřuji krom vedoucí pozice také na sportovní a jazykové kroužky. 

Moje zájmy

Cestování, turistika, volejbal, badminton, lyžování, tanec, sebevzdělávání, příroda, cizí jazyky
    © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 1073c02
    (Changelog)