Denisa Bognerová

ORANŽOVÁ třídaučitelka MŠ, zástupkyně vedoucí pro pracoviště Žerotínovo náměstíZaměstnanciŽerotínovo nám. 1

Denisa  Bognerová

O mně

Pocházím ze Znojemska, oblasti plné vína, krásné přírody a tradic. Život mě zavedl k práci s dětmi, která mě nesmírně naplňuje. Na dětech mě baví jejich upřímnost, umění žít v přítomnosti a užívat si každý moment naplno. Tyto jejich dovednosti jsou pro mě mnohdy velkou inspirací. Vystudovala jsem magisterský obor Předškolní pedagogika na Masarykově univerzitě v Brně. Mým zájmem je se neustále sebevzdělávat a zdokonalovat v učitelské profesi.

Považuji se za optimistického člověka, který má rád společnost lidí se smyslem pro humor. Mým velkým koníčkem od dětství je hudba. Hudební umění také ráda poslouchám na živých koncertech kapel různých žánrů. Baví mě malba na plátno a nepohrdnu ani výšlapem do hor nebo procházkou do přírody, kde zpravidla čerpám energii. S oblibou poznávám nová místa a kultury.

Dej každému dni šanci být tím nejlepším dnem tvého života. Mark Twain

Já a Lužánky

S mateřskou školou Lentilka jsem spolupracovala již léta při mých studiích jako externí pracovnice. Prostředí i kolektiv jsem si rychle oblíbila, proto jsem se vždy ráda vracela. Momentálně působím jako učitelka v Oranžové třídě na Žerotínově náměstí a jako zástupkyně vedoucí pro toto pracoviště. 

Moje metodika

Podporuji prožitkové učení. Považuji za důležité, aby se děti učily spontánně, vlastní zkušeností. Jedině tak si dokážou vědomosti lépe zapamatovat a dovednosti lépe osvojit. Nejlepší je si vše vyzkoušet „na vlastní kůži".

Moje zájmy

Hudba, sport, turistika, umění a cestování.
    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 862c178
    (Changelog)