1. Lužánky
 2. Zaměstnanci
 3. SVČ Lužánky Brno

Markéta Šenková

Vedoucí pracoviště LiškaVedoucí pracoviště

marketa.senkova@luzanky.cz
Chybami se člověk učí!
Markéta Šenková

O mně

Narodila jsem se v Moravském Krumlově a dětství prožila ve vesnici poblíž. Odvahu jít do každého projektu, kde se něco vytvoří, opraví a taky samozřejmě uvaří, jsem získala díky hospodářství, rodinnému domu a velké rodině.

Prošla jsem ekonomickou školou, ale i přes spoustu užitečných znalostí ze studií jsem se tomuto směru nechtěla věnovat. Během dalších let jsem se stále více zapojovala do aktivit s dětmi, od předškoláků až po náctileté. Proto jsem si začala doplňovat vzdělání v pedagogické volnočasové oblasti. A to je to, co mě baví!

Já a Lužánky

Do lužánecké Lišky mě přivedla náhoda. V roce 2013 jsem nastoupila jako lektorka do miniškolky Maceška. A protože jsme v Bílovicích nad Svitavou rozšiřovali nabídku aktivit, otevřeli jsme kroužek vaření.

Zájem byl veliký, tak jsme rozjeli i kulinářský příměšťák. Aby to nebylo jen o jídle, vedeme s kolegyní i sportovně pohybový příměstský tábor. Mé tvořivé já se nyní také realizuje v kroužku pro kutily.

Lužánky jako firma jsou pro mě velice motivační. Já i kolegové máme spoustu možností seznámit se, zažít si i učit různorodé aktivity od tvoření, přes umění až ke sportu. Ale především tím vším provázíme “naše” děti, a to je důvod, proč tu jsem.

Moje zájmy

Vaření, pečení, turistika nejen v přírodě, kolo, tvoření, šití, tancování (bez diváků :-)).

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

  Pracoviště v Lužánkách

   © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
   Verze: b3f5ced