1. Lužánky
  2. Zaměstnanci
  3. SVČ Lužánky Brno

Eliška "Elis" Ondráčková

Manažer volného času, vedoucí Kluziště LesnáSportovní aktivity

eliska.ondrackova@luzanky.cz
Eliška "Elis" Ondráčková

O mně

Už jako malá jsem byla velmi aktivní a přelétavé dítě. Vyzkoušela jsem mnoho kroužků a sportů od keramiky, přes gymnastiku a atletiku, až po programování webových stránek. Své místo jsem našla až v pionýrském tábornickém oddíle 32. PTO Severka, kde jsem v dospívání pokračovala jako instruktorka, vedoucí a posledních sedm let i jako hlavní vedoucí oddílu. Moje přelétavost a nestálost se objevila i při studiu na vysoké škole. Po maturitě na gymnáziu jsem pokračovala ve studiu v oboru potravinářská chemie, kterou jsem po roce pro nenaplněného očekávání ukončila. Pokračovala jsem v Olomouci na studiu oboru Environmentální geologie. I přesto, že geologie a celkově příroda mě velmi zajímá, ke konci studia jsem si začala uvědomovat, že toto není má cesta, kterou se chci vydat v pracovním životě. A proto jsem se letos (pozn.: v roce 2020) přihlásila ke studiu oboru Sociální pedagogika a volný čas.

Co mě naplňuje a vytváří radost, je právě práce s dětmi a lidmi, nové výzvy a poznání. Toto vše jsem zažívala při prací v oddíle nebo jako externistka na příměstských táborech, lektorka na školních výletech či lyžarských kurzech. Chvíli mi zabralo si to uvědomit. Ale to bych nebyla já, věčně nerozhodná a chaotická. O to více si svou práci s dětmi teď užívám. :-) 


Cesta bez překážek, nikdy nikam nevede. Překážky nás zastavují, mění a posouvají v životě dál.

Já a Lužánky

Na pracovišti Lesná jsem zatím krátce, ale v Lužánkách už docela dlouho. Od patnácti let se zde vyskytuji jako externistka, zdravotnice na příměstských táborech a hlavní vedoucí na stanovém táboře. 

Na Lesné mě najdete v zimní období zejména na kluzišti Lesná pod Základní školou Milénova, které postupně roste a vzniká. Pokud s někým z kluziště mluvíte nebo mailujete, jsem to právě já. Od jara do podzimu, kdy kluziště odpočívá, chystám novou sezónu a připravuji letní příměstské tábory a stanový tábor. Sem tam zaskočím jako záskok na nějaký ten sportovní kroužek nebo vyrazím jako lektorka na školní výlet.

Má práce je každé období jiná, stále se něco mění, rozšiřuje, a to mě baví. 

Moje zájmy

Pionýr, příroda a hory, tábornictví, turistika, cestování, lyžování, vodáctví, filmy a seriály.

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

    Pracoviště v Lužánkách

      © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
      Verze: 6f63d18