1. Lužánky
  2. Zaměstnanci
  3. SVČ Lužánky Brno

Jana Blatná

Sportovní kroužky, organizování sportovních příměstských táborů a pobytových akcíSportovní aktivity

jana.blatna@luzanky.cz
Úsměv zvedá náladu. :-)

O mně

Díky mým rodičům jsem sportovní nadšenec - hlavně míčových sportů. Od základní školy jsem hrála závodně volejbal, který sice hraji až do teď, ale už ne na soutěžní úrovni. V zimě ráda lyžuji, jezdím na snowboardu, na běžkách, ale i ráda stavím sněhuláky a dělám andělíčky - obzvláště v prašanu. :-) V jiných měsících hraji beach volejbal, projíždím se na kánoích a raftech s dětmi na táborech. Hraji různé tradiční i netradiční sporty a mám ráda výzvy a zábavu. S rodinou a našim čtyřnohým rádi chodíme na výlety do přírody, stanujeme, ale také občas zahradničím, tvořím a když je čas a možnost, tak ráda lenoším, čtu knížky či se vyvalím v bazénu a relaxuji. I to je někdy potřeba. :-)


Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začínala jako externista v kroužcích a na táborech na pracovišti Lesná. Jednou jsem dostala tip na výběrové řízení na pedagoga volného času do Sportcentra a já si řekla: "Proč ne?". Věřte nebo ne, ale ten den jsem získala dvě práce - pedagoga volného času na Lesné a k tomu jezdit jako instruktor snowboardingu s konzervatoří. Sice s konzervatoří jezdím už jen jako rekreant, tak v Lužánkách jsem stále a má práce mě neskutečně baví. A už je to 10 let. <3

Moje metodika

Práce s dětmi je neskutečně pestrá a zábavná. Převážně s nimi pracuji ve sportovních kroužcích a táborech a mým cílem je, aby je pohyb bavil. Přece jen není důležité vyhrát, ale snažit se zlepšit, zkoušet to, co mi nejde, ale také se u toho umět pobavit.

Perlička

Vzhledem k mému sportovnímu nadšení, se snažím dělat hodiny zajímavé a zábavné, aby nás to všechny bavilo a chtěli se zlepšovat v tom, co nám moc nejde. :-)

Moje zájmy

Rodina a pejsek, volejbal, příroda, lyže, knížky, hudba a dobrá společnost.

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

    Pracoviště v Lužánkách

      © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
      Verze: b3f5ced