1. Lužánky
 2. Zaměstnanci
 3. SVČ Lužánky Brno

Kateřina Kuřilová

Pedagog volného časuLouka

kurilova@luzanky.cz
Kateřina Kuřilová

O mně

Již od dětství jsme věděla, že jsem člověk, který potřebuje k životu svět plný lidí a komunikace. Tato potřeba se mi naplňovala jak v oddíle Pionýra, tak na jazykovém gymnáziu. V dospívání jsem v tom pokračovala jako studentka na Masarykově univerzitě obor ruský jazyk a literatura, tak v oddíle jako instruktorka a vedoucí, později také jako externistka v Lužánkách. 

V současnosti jsem pedagožka u nás v Lužánkách, kde se můžu realizovat jak s nejmenšími dětmi v miniškolce Maceška, tak na kroužcích v tělocvičně s předškoláky. Se školáky se potkávám nejen v oddíle, ale také na kroužcích vaření, cukráře a ruštině. Dospěláky si užívám na ruštině, ale také na kurzech vaření Sushi a Indie.

Takto je můj svět lidí a komunikace naprosto perfektní :)!


Já a Lužánky

S dětmi a vlastně i dospěláky pracuji již od 15 let. Začala jsem jako oddílový instruktor v Pionýru, později vedoucí v oddíle, na táboře a postupem času jsem začala vést zájmové kroužky ve střediscích volného času. A proč? Protože je to práce, které sice musí člověk hodně dát, ale dostává i hodně zpět. Nejen pozitivní energii od dětí, ale také pocit seberealizace, která má smysl.

Moje zájmy

Pionýr, kamarádi, sport, vaření, ruština, filmy a seriály, knihy, divadlo

Máte zájem o novinky
z našeho světa zážitků?

Sledujte nás

  Pracoviště v Lužánkách

   © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
   Verze: 6f63d18