Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Adaptační programy

Adapťáky na míru

Jak stmelit třídní kolektiv a zažít něco nového?

V Lužánkách najdete řadu adaptačních programů. Obsah programu je vždy přizpůsobený konkrétním požadavkům učitele a daného kolektivu. Může být zaměřený na různá témata, například prevence šikany, rozvoj otevřené komunikace a důvěry v kolektivu, ad.
V této době mají mimoškolní aktivity ještě větší význam, stmelí kolektiv po dlouhé covidové pauze a upevní vztah mezi žáky a jejich učiteli.

Naše programy jsou určeny nejen pro vznikající třídní kolektivy (příchod na první a druhý stupeň ZŠ a SŠ), ale i pro třídy, které potřebují zlepšit vztahy, komunikaci a spolupráci mezi žáky. Dále také pro kolektivy, kam přichází nový třídní učitel, či se obměňuje část dětí. Kurzy lze upravit na jakýkoliv věkový stupeň MŠ, ZŠ a SŠ. 

Cena programů je orientační a bude upřesněna na základě konkrétního požadavku, úprav programu a počtu dětí. 

 

  příměstské adaptační kurzy      
 

  pobytové adaptační kurzy    


 


 

Lanové centrum PROUD Brno

Lanové centrum PROUD Brno připravilo programy pro žáky ZŠ, SŠ a VOŠ. Příměstský adaptační kurz “Spolu, pod lany” a “Na stromě” v délce jednoho nebo dvou dnů je vhodný pro nově vzniklé kolektivy. Cílem je lépe se poznat, vytvořit si pravidla společného fungování a dobré vztahy. Na prvním místě je komunikace, společné zážitky, rozvoj sociálních dovedností a podpora přátelských vztahů. Perličkou je trocha lezení s cílem překonat sebe sama a posílit vzájemnou důvěru mezi spolužáky. 

Kromě adaptačního programu je v nabídce lanového centra řada kratších programů v rozsahu 3-5 hodin.
 

  lanové centrum