Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Mezigenerační a dospělí

SVČ Lužánky nabízí velké množství kroužků, které jsou věkově otevřené, nabízí činnosti všem od teenagerů až po seniory. Můžete rozvíjet dovednosti v mnoha oblastech, například v rukodělných aktivitách, jako je keramika, šití nebo výtvarná výchova, dále v jazykových kurzech, kurzech jógy a kondičního cvičení, ale také v divadle nebo třeba při práci s počítačem. A co zkusit něco neobvyklého, například včelaření? Podívejte se na přehled kroužků.

Kroužky, které patří do této skupiny, jsou označené nejnižším věkem, který je pro danou aktivitu potřebný (např. 15+), ale mnohdy je navštěvují převážně dospělí. Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás kroužek vhodný, můžete se zeptat přímo vedoucího. Kontakt najdete vždy po rozkliknutí detailu kroužku. (video tady bude)