Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Akce a workshopy 

Každým rokem pořádáme tematicky zaměřené akce pro širokou veřejnost. Můžete zajít na adventní dílnyvelikonoční dílny a vyrobit si dekoraci nebo dárek pro vaše blízké. Děti nebo vnoučata jistě potěší, když s nimi navštívíte lampionový průvod nebo pálení čarodějnic. Každoročně pořádáme také Relaxační den, kde si můžete něco vyrobit, uvařit nebo si zacvičit pod vedením lektorů jógy. Přijďte se inspirovat na Dny čaje a keramiky nebo navštívit přehlídku mladého designu DAFFF.

 


 

Adventní dílny

Pořádá hned několik lužáneckých pracovišť, informace o místě, času a o zaměření dílen jsou vždy k dispozici v předvánočním období na webu, nebo je můžete dostávat emailem. 

K oblíbeným patří řezbářské dílny, příprava vánočních věnců a dekorací, výroba šperků, přírodní kosmetiky a mýdel, výroba svíček atd. 


Pálení čarodějnic

Čarodějnické akce probíhají opět na mnoha našich pracovištích. Přijďte se podívat, akce jsou vždy s programem a někdy i se špekáčky.


 

Velikonoční dílny

Na velikonočních dílnách si můžete uplést pomlázku, připravit jarní dekorace, vyrobit píšťalku nebo něco dobrého upéct. Velikonoční dílny pořádají všechna naše pracoviště, největšími akcemi je ale tradiční Jaro na Lesné a Velikonoční domeček na Lidické.


 

DAFFF

Přijďte se inspirovat na přehlídku tvorby mladých designérů DAFFF, která se koná každoročně v květnu na pracovišti Lidická. Najdete zde módu, floristiku a také gastronomii. 


 

Relaxační den

V předjaří se už tradičně koná na pracovišti Lidická Relaxační den. Vyrábí se na něm například šperky, přírodní kosmetika, vždy je velký výběr aktivit. A to není všechno. Po celý den probíhají oblíbené lekce jógy a tance, na kterých si můžete vyzkoušet vždy i něco neobvyklého.


 

Dny čaje a keramiky

Dobrý čaj, krásnou keramiku, aranžování květin a mnoho dalšího najdete každý rok v červnu na pracovišti Lidická. Můžete se inspirovat, něco hezkého si koupit, ale také můžete sami něco vytvořit, protože součástí expozice jsou také tematické dílny.


 

Lampiónový průvod

Na přelomu října a listopadu vycházejí z mnoha našich pracovišť průvody se světly. Na cestě vás čeká dobrodružství a také zábava. Vezměte své děti nebo vnoučata a užijte si krásnou atmosféru večera s rozsvíceným lampiónem.