Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Detail pracoviště

Ředitelství a provoz - Brno-střed

náměstí 28. října 17 Brno, 60200
luzanky@luzanky.cz
549 524 111

Ředitelství

Milan Mikin Appel photo

Milan Mikin Appel

pedagog volného času
mikin@luzanky.cz
602826473
Zdeněk Humpolík photo

Zdeněk Humpolík

vzdělávání dospělých
humpolik@luzanky.cz
776746927
Jan Žokej Ondroušek photo

Jan Žokej Ondroušek

ředitel
zokej@luzanky.cz
545211336 , 602476796
Petra Pecka Rychecká photo

Petra Pecka Rychecká

zástupkyně ředitele (pedagogika)
rychecka@luzanky.cz
724715952

Interní podpora a vnější vztahy

Hana Procházková photo

Hana Procházková

propagace (upozornění: Klokanův kufr řeší https://www.luzanky.cz/zamestnanci/ProcházkováHana/1072)
hproch@luzanky.cz
549 524 118
Martin crysman Zahradník photo

Martin crysman Zahradník

vedoucí IT oddělení
crysman@luzanky.cz
739 211 199
Lukáš Lukin Kadletz photo

Lukáš Lukin Kadletz

správce informačního systému
kadletz@luzanky.cz
739 211 199
Michaela Růženecká photo

Michaela Růženecká

Evropská dobrovolná služba
michaela.ruzenecka@luzanky.cz
Libor Macák photo

Libor Macák

Marketing a komunikace
libor@luzanky.cz
608556980
Adam Gerža photo

Adam Gerža

webmaster, grafik
adam.gerza@luzanky.cz
721 429 447
Zdeněk Šmerda photo

Zdeněk Šmerda

správce operačního systému
smerda@luzanky.cz
773 017 327
Jolana Breitenbacherová photo

Jolana Breitenbacherová

Marketing a komunikace
jolana@luzanky.cz
724478835
Kristýna Kolibová photo

Kristýna Kolibová

PR manažerka
kristyna.kolibova@luzanky.cz

Ekonomické oddělení

Jitka Ondroušková photo

Jitka Ondroušková

vedoucí oddělení
jitka@luzanky.cz
545211336
Lenka Vrbacká photo

Lenka Vrbacká

účetní
lenka@luzanky.cz
545211336 , 721221846
Renata Rasha Veselá photo

Renata Rasha Veselá

účetní
rasha@luzanky.cz
545211336 , 721 221 846
Jolana Šedová photo

Jolana Šedová

účetní
zolik@luzanky.cz
545211336 , 721221846
Zuzana Hrdová photo

Zuzana Hrdová

personalistka, administrativa EDS
zuzka@luzanky.cz
734 756 076
Dagmar Zehnulová photo

Dagmar Zehnulová

mzdová účetní
dagmar.zehnulova@luzanky.cz
545 211 336 , 725 444 012

Projekty ESF

Radka Žaloudková photo

Radka Žaloudková

odborný pracovník projektu Za hranice školy
radka@luzanky.cz
Hana Procházková photo

Hana Procházková

projekty EU, garant pomůcky Klokanův kufr
hanca@luzanky.cz
602 834 675
Libor Baxant photo

Libor Baxant

finanční manažer projektu Za hranice školy
libor.baxant@luzanky.cz
777 839 830

Mateřská dovolená

Anna Petrželková photo

Anna Petrželková

PR manažerka (mateřská dovolená)

Hana Klenovská photo

Hana Klenovská

Evropská dobrovolná služba