Super léto
s Lužánkami


O letních prázdninách se děti stanou superhrdiny a superhrdinkami. V přírodě budou rozdělávat oheň, spát pod hvězdami, vyhrávat turnaje, v Brně a okolí zase krotit počítačové programy i filmové animace a tvořit nadpozemské výrobky. A bude toho mnohem víc! V Lužánkách na příměstských a pobytových táborech vždy vítězí zábava, pohoda a přátelství. 

 

Superhrdinou nebo superhrdinkou kousek od domu

Kouzlit jako Harry Potter, houpat se na laně jako Tarzan, ovládat štětec i šicí stroj, cirkusové či divadelní umění, hudební nástroj nebo třeba 3D tiskárnu. Ať už vaše děti mají jakoukoli superschopnost, nebo by ji chtěly získat, na příměstských táborech se to hravě naučí a budou dál rozvíjet.

Nabídka příměstských táborů


Superhrdinové

Superhrdinou nebo superhrdinkou v lese, na vodě či na kole

Odhalovat tajemství vesmíru i jeskyní, za pouhý týden procestovat celý svět nebo si užít léto s Káťou a Škubánkem. Takové dobrodružství nenajdete jen v pohádkách, knížkách nebo filmech. Zažijí ho děti na vlastní kůži, nebo můžete s nimi! Na pobytových táborech pro rodiče s dětmi. 

Nabídka pobytových táborů


Pobytové tábory

Léto v Brně pro celou rodinu 

I v Brně se můžete cítit jako rodina Úžasňáků. Zastřílíte si z luku a vyzkoušíte odvahu v lanovém centru. Procvičíte pátrací schopnosti při rodinné hře v ulicích Žabovřesk a přesnost při hraní minigolfu. Ano, léto s Lužánkami bude úžasné! 
 

15.- 19. 7. ​​​Sochařské sympozium / Lidická, Brno-střed

11.- 17. 8. Kováři na Vysočině / Moravec u Strážku

Letní jógové cvičení / Solniční, Brno-střed

Lanové centrum PROUD Brno / Lesná, Brno-sever

Arrow game Lesná / Lesná, Brno-sever

Minigolf Liška / Bílovice nad Svitavou

Žabovřesky tajuplné / Brno-Žabovřesky

Mobilní aplikace LApka / Brno

Tvořivé balíčky s materiálem a návody / Lidická anebo Zásilkovna

Minigolf

 

Kdy vyladit super léto? Diáře do ruky, jde se na to!

Tábory rozdělené podle týdnů:

Výskyt superhrdinů v Brně je mimořádný. Nově základna i v Kuřimi


 


Otevřít interaktivní mapku v novém okně 
 

Štěstí přeje připraveným. Jak na přihlášení?

Je to jednoduché: vyberte si z naší nabídky a klikněte na tlačítko "přihlásit". Pokud se elektronicky přihlašujete poprvé, přečtěte si nejčastější dotazy. Vyhnete se tak nejběžnějším chybám a zvládnete přihlášení snadno a rychle. Nebo se podívejte na informace o táborech.

Pokud si nejste jistí, zda je konkrétní tábor pro vaše dítě vhodný, nebojte se obrátit přímo na vedoucí, kteří vám nejlépe poradí. Kontakty najdete na webové stránce každého tábora.

Jak zajistit spravedlivé léto pro všechny? Přes obchodní podmínky

Přejeme si, aby nabídka letních táborů byla přístupná co nejvíce dětem a dalším účastníkům. Chceme, aby se nestávalo, že si rodič nakliká více táborů, o které fakticky nemá zájem, a zbytečně tak drží místo jiným zájemcům. Proto jsme nastavili nevratnou část z platby za tábor a storno poplatky. Prosíme, seznamte se s nimi v obchodních podmínkách.

© 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
Verze: 536e853
(Changelog)