Vyladěné léto
s Lužánkami 2023


Jaké jsou podle vás dokonalé prázdniny? Dobrá nálada, kamarádi, pestrý program, nezapomenutelné zážitky a nové zkušenosti? Tak si představte, že přesně takové léto budou mít vaše děti s Lužánkami. Vybrat můžete ze dvou stovek příměstských táborů na jedenácti místech v Brně a okolí a z desítek pobytových táborů u lesa, u vody, na kole nebo na lodi. To je letní dobrodružství, které nás baví!

 

Léto ve městě a na výletech

Jak zní léto v Brně? Znamenitě! Zaposlouchejte se s námi: radost a smích s kamarády, úžas z objevování a poznávání, jásot po úspěšném sportovním výkonu nebo při správném programování robota. Heuréka, ono to funguje! A takhle parádně zapadne i příměšťák do vašeho prázdninového programu. Můžete volit podle blízkosti k vašemu bydlišti, tématu, které vaše robátka nejvíc nadchne, i termínu, který se vám nejlépe hodí. Každý všední den do pěti, budou děti u maminky v doupěti!

Nabídka příměstských táborů
​​​​​

Příměšťáky

Léto v přírodě 

České luhy a háje s šumějícími lesy, zpívajícími ptáky, i to žbluňknutí v rybníce na chvíli přehluší radostný výkřik, jásot, všechno, co patří k dětským hrám. S tím rozdílem, že se děti naučí důležitým dovednostem. Osamostatní se, poznají přírodu a zamilují si pobyt na čerstvém vzduchu mimo dosah všech možných i nemožných sítí. Zaručeně se vymotají a občerství! Pobytové tábory si děti užijí na Vysočině, Olomoucku, Trutnovsku, na jižní Moravě, hlavně v přírodě!

Nabídka pobytových táborů
​​​​

Pobytové tábory

Léto v Brně pro celou rodinu 

Pokud je vaše “stezka odvahy” lemovaná spíš povinnostmi a pracovními úkoly, které jsou jako koule u nohy, nezoufejte! I vy si léto vyladíte.

3.-8. 7. ​​​Kurz mozaiky / Lidická

11. 7.-31. 8. Letní jógová cvičení / Solniční 12, Brno-střed

17.-21. 7. ​​​Sochařské sympozium / Lidická

Lanové centrum PROUD Brno / Lesná

Arrow Game Lesná / Lesná

Minigolf Liška / Liška

S Mendelem za pokladem / okolí hradu Špilberk

Žabovřesky tajuplné / Brno-Žabovřesky

Mobilní aplikace LApka / Brno

Tvořivé balíčky s materiálem a návody / Lidická anebo Zásilkovna

Pobytové tábory

 

Kdy vyladit dokonalé léto? Diáře do ruky, jde se na to!

Tábory rozdělené podle týdnů:

Jaký je dosah lužánecké zábavy? Brno je pokryto!


 


Otevřít interaktivní mapku v novém okně 
 

Přihlášením začíná těšení! Jak v tom neplavat? 

Je to jednoduché: vyberte si z naší nabídky a klikněte na tlačítko "přihlásit". Pokud se elektronicky přihlašujete poprvé, přečtěte si nejčastější dotazy. Jestli si nejste jistí, zda je konkrétní tábor pro vaše dítě vhodný, neváhejte se obrátit přímo na jeho vedoucí (kontaktní údaje najdete na stránce tábora), kteří vám nejlépe poradí.

Jste na vážkách, který tábor vybrat?

Nechte si poradit od zkušených táborníků v našem magazínu.

Co je nového v obchodních podmínkách?

Přejeme si, aby nabídka letních táborů byla přístupná co nejvíce dětem a dalším účastníkům. Chceme, aby se nestávalo, že si rodič nakliká více táborů, o které fakticky nemá zájem, a zbytečně tak drží místo jiným zájemcům. Proto jsme nastavili nevratnou část z platby za tábor a nové storno poplatky. Prosíme, seznamte se s nimi v obchodních podmínkách.

© 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
Verze: 5235dd1
(Changelog)