Family English Chatter Club

Člověk a jeho svět - jazyky

 Family English Chatter Club
novinka
rodiče s dětmi
Termín
Pondělí
10:00–11:30
Místo

Místnost
Liška - sál
Věk
0,2 - 5 let
Kapacita
7 / 8
volná místa / kapacita
Cena
1 600 Kč
za pololetí
Family English Chatter Club
Tento klub je určen pro maminky s dětmi na mateřské dovolené, které chtějí zlepšit své jazykové dovednosti v angličtině prostřednictvím příjemných konverzací a zároveň mít své děti s sebou. Pokud hledáte příležitost zdokonalit svou angličtinu a zároveň strávit čas se svými nejmenšími, pak je tento klub ideální volbou.
Nabízíme podporující a inspirativní prostředí, kde si můžete procvičovat angličtinu a získat sebevědomí před nástupem do práce. Naše setkání jsou zaměřena na neformální konverzaci, která vám umožní praktikovat angličtinu v reálných situacích a rozšiřovat si slovní zásobu.
V tomto klubu se setkáte s dalšími maminkami, které mají podobné zájmy a motivaci. Můžete se navzájem inspirovat, sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat ve vašem jazykovém rozvoji. Klub je také otevřen pro děti, které budou mít k dispozici podnětné prostředí s hračkami, kde se mohou zabavit, zatímco probíhá lekce.
Naše setkání se konají jednou týdně v příjemném prostředí Lišky (sál) a jsou vedeny zkušenou lektorkou, které má s výukou angličtiny dvacet let zkušeností a sama je mámou malých dětí. Klub je otevřen pro maminky s různými úrovněmi angličtiny, od začátečníků po pokročilé. Prosím do přihlášky uveďte své dítě.

Kroužek bude otevřen při min.počtu 4 účastníků.

Doplňující údaje

Školní rok: 2023/2024
Zařazení kroužku: jazyky
Další zaměření: Aktivita je určená rodičům (i prarodičům, apod.) s dětmi.

Podobné aktivity

Úterý
14:45–15:30

Hravá angličtina pro nejmenší

Přijímáme náhradníky
Kroužky
Zpět na aktivity
    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 536e853
    (Changelog)