Podvečerní jemná hathajóga

Sport a pohybové aktivity - jóga a zdraví

Podvečerní jemná hathajóga
novinka
Termín
Pondělí
18:30–20:00
Místo
Malý sál, Solniční 12, Brno
Věk
od 16 let
Kapacita
20 / 20
volná místa / kapacita
Cena
1 500 Kč
za pololetí
Podvečerní jemná hathajóga
Podvečerní praxe nabídne odpoutání se od denního shonu, uvolnění napětí i stresu a celkové zpomalení. Budeme se zabývat očistnými technikami pránájámy, ásanovou praxi klasické hathajógy a uvolňujícími technikami relaxací. Necháme se inspirovat čakra jógou a unášet na vlnách svého vědomí k sobě samým. Lekce jsou určeny jak začátečníkům, tak mírně pokročilým, předchozí zkušenosti nebo konkrétní fyzická zdatnost nejsou potřeba.

Jmenuji se Vendula Ševčík, jógu jsem začala cvičit v dětství, kdy mě jako roztěkané a neklidné dítě přitáhly techniky relaxace a přivedly mě k obratu dovnitř, do sebe, do ticha.

Později jsem se však vydala cestou ven, do světa a na nějakou dobu vyměnila jógu za sport, tanec, divadlo a výtvarnou tvorbu. K józe jsem se pak intenzivněji vrátila na univerzitě a od té doby cvičím a jsem opět na cestě do nitra, k sobě.

Po rodičovské karmajóze😉 jsem si splnila svůj sen a stala se cvičitelkou jógy. Učím děti, seniory i aktivní dospělé. Věřím, že jóga má každému co nabídnout bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou zdatnost. Kromě hathajógy se inspiruji Iyengarovou jógou, vinjása flow jógou a čakra jógou. Mám ráda, když cvičení plyne a mysl se tak může odpoutat a splynout s tím, co nás přesahuje a zároveň všechny spojuje. Jógu vnímám jako spirituální cestu, která začíná bdělou pozorností koncentrovanou na tělo, dech a mysl a poté přesahuje tuto pozornost k vědomí pravé podstaty sebe sama.

Doplňující údaje

Školní rok: 2021/2022
Zařazení kroužku: jóga a zdraví

Podobné aktivity

Čtvrtek
16:00–17:30

Jóga pro začínající a mírně pokročilé 50+

Volná místa
Kroužky
Úterý
17:30–19:00

Jóga pro pokročilé se Sávitrí

Přijímáme náhradníky
Kroužky
Úterý
7:30–8:30

Ranní ladění těla, dechu i mysli s Martinou

Volná místa
Kroužky
Zpět na aktivity
    © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: cf5a84a
    (Changelog)