Prázdninové tvoření v Daňkovicích

Tábory a pobytové akce

Prázdninové tvoření v Daňkovicích
Termín
13.–19. 7. 2024
Začátek: 12:00 Konec: 12:00
Místo
Daňkovice - Penzion Selský dvůr

Věk
9 - 18 let
Kapacita
obsazeno
kapacita: 28
Cena
6 800 Kč
Ubytování v budově (soc. zařízení na pokoji), plná penze, pitný režim, materiál, vedení
Prázdninové tvoření v Daňkovicích
POZOR! Přihlašování na tábor bude v prvních dnech umožněno pouze účastnicím kroužků a loňského tábora (dostanete e-mail s heslem), od 1. 2. 2024 bude v případě volné kapacity umožněno přihlášení všem!

Zveme všechny slečny, které rády tvoří na tradiční, rukodělně zaměřený pobytový tábor v Daňkovicích.

Dívky se mohou těšit na několik rozsáhlejších rukodělných projektů, na které budeme mít dostatek času i prostoru. Každý den dopoledne budeme tvořit v klubovnách a na terase našeho penzionu. Vyzkoušíme si několik zajímavých technik - konkrétní projekty upřesníme v průběhu jara.

Odpoledne se vydáme do okolí, kde budeme hrát hry. Nebude chybět ani menší výlet a celotáborová hra, která nás celým týdnem provede.

Oblíbenou tradicí je také závěrečná vernisáž výrobků, která nebude chybět ani letos a pokud dovolí počasí, uděláme si i táborák.

Ubytování bude opět zajištěno v penzionu Selský Dvůr ( www.selskydvur.net ) v Daňkovicích na Českomoravské vrchovině, kde jsme již mnoho let maximálně spokojení. Jedná se o penzion na krásném místě (okraj klidné vesničky Daňkovice pár kroků od lesa) s velmi vstřícným personálem a poctivou výbornou kuchyní, což děti každoročně oceňují.

Děti budou ubytovány v pokojích po 2-5 osobách, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Budeme se maximálně snažit o to, aby byly kamarádky ubytovány spolu.

Strava bude zajištěna přímo v penzionu 6x denně (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, 2x lehká svačina) včetně pitného režimu. Stravovací omezení, prosím, nahlaste dopředu. S kuchyní je skvělá domluva a vždy nám vychází vstříc, ale potřebujeme dopředu upřesnit, na kolik specifických porcí se připravit.

Doprava bude zajištěna hromadně autobusem. V sobotu dopoledne odjezd od Lužánek na Lidické, v pátek odpoledne návrat zpět k Lužánkám.

Podrobnější informace (přesný čas odjezdů, konkrétní projekty na tvoření...) zašleme přihlášeným účastníkům v průběhu jara.

Doplňující údaje

Ubytování: budova
  • galerie
  • galerie
  • galerie

Podobné aktivity

29. 6.–7. 7.

Letní divadelní dílna Chotěborky 2024

Obsazeno
Tábory a pobytové akce
1.–13. 7.

Rožmberk objektivem

Volná místa
Tábory a pobytové akce
1.–13. 7.

Výtvarné soustředění v Rožmberku nad Vltavou

Volná místa
Tábory a pobytové akce
Zpět na aktivity
    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 6868dde
    (Changelog)