Letní chemické soustředění 2023

Tábory a pobytové akce | Chemie nás baví!

Letní chemické soustředění 2023
Termín
7.–19. 8. 2023
14:00–12:00
Místo
SPŠ chemická, Brno
Věk
14 - 18 let
Kapacita
obsazeno
Cena
6 000 Kč
stravování, pitný režim, ubytování, náklady na program
Letní chemické soustředění 2023
Nefalšovaná práce v chemické laboratoři, poznávání chemie kolem nás, exkurze, hry, výlety… A hlavně spousta správně praštěných lidí, kteří jsou po dobu dvou týdnů koncentrovaní na jednom místě – to je Letní chemické soustředění 2023.

Pod vedením zkušených instruktorů se podíváš do špičkových laboratoří na Masarykově univerzitě, vyzkoušíš si pokusy, které nikde jinde nepotkáš, a seznámíš se se spoustou lidí, které zajímají přírodní vědy. A věř, že tě to může posunout opravdu daleko – spousta našich bývalých účastníků a účastnic každoročně vyhrává chemické olympiády (a účastní se i těch mezinárodních) a jejich jména rezonují nejen u nás, ale i ve světě.

Ubytovaní budeme na Střední průmyslové škole chemické v Brně, Vranovská 65, 614 00 Brno. Hlavní část programu bude probíhat na Ústavu chemie na Přírodovědecké fakultě MU v Brně v Univerzitním kampusu v Bohunicích.

Letní chemické soustředění je určeno pro začínající i pokročilé nadšence do chemie a přírodních věd ve věku 14-18 let. Zkušenost při práci v laboratoři není nutná, nadšení a zápal pro poznávání světa kolem sebe je zcela nutný a esenciální.

Akce je podpořena MŠMT, z projektu “Lužánky pro nadané”.

Doplňující údaje

Ubytování: budova
Zpět na aktivity
    © 2023 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: cf5a84a
    (Changelog)