Hry na hrdiny - Dračák

Člověk a jeho svět - deskové hry

Hry na hrdiny - Dračák
Termín
Středa
16:55–20:00
Místo

Místnost
Legato - místnost č.3
Věk
13 - 18 let
Kapacita
obsazeno
Cena
1 300 Kč
za pololetí
Hry na hrdiny - Dračák
Zažijete úžasné příběhy ve fantastických světech. Chcete prozkoumávat staré zapomenuté hrobky a nalézt ztracené poklady? Nebo pomoct ve vesnici s místními problémy? Nebo se vydat do světa a porazit zlého kouzelníka? Vy budete součásti příběhu a jak se hra bude ubírat záleží pouze na vás.

Hry na hrdiny (známé taky jako stolní RPG, dračák) jsou zábava obnášející společné vyprávění příběhů a řešení problémů. Hra používá papír, tužku, kostky, představivost a komunikační dovednosti. Dá se to přirovnat k deskové hře u které se více mluví a spolupracuje ve skupině.

Vypravěč (vedoucí) bude provádět ostatní hrou. Popisovat jak vypadá prostředí, co dělají nehráčské postavy a hráčům stavět do cesty překážky. Spoluhráči budou hrát za hrdiny, které si sami vytvoří podle jejich představ. Jejich úkolem bude vžít se do svého hrdiny, říkat to co dělají nebo říkají a překonávat překážky.

Ke hraní budeme používat český systém Svitky Hrdinů což je nová česká fantasy hra na hrdiny založená na moderních mechanikách Powered by the Apocalypse. Ve Svitcích zažiješ napínavá dobrodružství, aniž by ses musel učit složitá pravidla. Během pár minut si vytvoříš hobitího vlkodlaka, elfího šamana vytvářejícího dech beroucí iluze nebo gobliního barda se zálibou ve výbušných lektvarech.

Kroužek je vhodný i pro naprosté začátečníky. Pomůcky pro hru dostanou. Díky tomuto kroužku se můžete zlepšit v sociálních dovednostech, spolupráci v týmu, řešení problémů a představivosti. Mimo vyznačený věk se dá přihlásit po dohodě.

Doplňující údaje

Školní rok: 2023/2024
Zařazení kroužku: deskové hry
  • galerie

Podobné aktivity

Středa
16:55–20:00

Hry na hrdiny - Dračák

Přijímáme náhradníky
Kroužky
Zpět na aktivity
    © 2024 SVČ Lužánky | Identity & webdesign by steezy.studio. | Realization by Inuits.
    Verze: 4b7d910
    (Changelog)