Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Jarní a pololetní prázdniny

Termín

Jarní prázdniny v okresech Brno-město a Brno-venkov jsou letos stanoveny na 5. – 11. února 2018. Pololetní prázdniny spadají na pátek 2. února 2018. Letos se nám brňákům pololetní a jarní prázdniny spojily do jednoho krásného, dlouhého volna. A nebo je až příliš dlouhé...?

Naše nabídka

Přemýšlíte, jaký program vymyslet dětem, aby se o jarních prázdninách nenudily? Lužánky nabízí jednoduché řešení: svěřte je do rukou našich odborníků, kteří pro děti připravili na jarní prázdniny pestrý program. Děti budou mít o zábavu postaráno a rodiče si mohou od svých ratolestí alespoň na chvíli oddechnout. Jaké akce jsme si pro vás na pololetní a jarní prázdniny připravili?

Příměstské tábory

Ideální pro děti, které chtějí nebo musí zůstat v Brně. Na lužáneckých "příměšťácích" je přes den čeká tvoření, pohyb a dobrodružství, a večer se vrátí domů do své postýlky. Příměstské tábory o pololetních a jarních prázdninách chystá většina z našich 11 pracovišť v Brně a okolí – můžete si tak vybrat, kam to máte nejblíž.

Pobytové tábory

Jak líp využít zimní volno, než vyrazit do přírody? Ať už tradičně na lyže, nebo za táborovým zážitkem, určitě stojí za to utéct ze zimního zabláceného Brna na zimní pobytový tábor.