Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

3. prosince

Banner_pizza_Live_4.png
Úkol - 3. prosince

 


Kam poletí vaše vlastnoručně vyrobené přání k Vánocům?

Potěšte vánočním pozdravem někoho, koho jste dlouho neviděli. Inspiraci, jak si ho doma vyrobit, najdete v online dílně na Legatu. Výrobou přání můžete také podpořit SOS dětské vesničky, které se budou prodávat za symbolickou cenu na stánku pro neziskovky na Adventu na Moraváku. Pokud byste se chtěli zapojit, zasílejte své výtvory na adresu: SOS dětské vesničky, Borůvková 11, 621 00 Brno – Medlánky do 9. 12. 2020, nebo se můžete domluvit na osobním předání: Linda.Najsrova@sos-vesnicky.cz.

Nestihli jste splnit dobré skutky z uplynulých dní? Nevadí! Okénka v kalendáři jsou dál otevřená pro každého DOBROdruha, plnit úkoly můžete i zpětně a do soutěže o hřejivé ceny se můžete zapojit kdykoli do 23. prosince do 23.59. Hodně štěstí a dobru zdar!