Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Zrakové vnímání a motorika předškolního dítěte

lektor: Mgr. Jiřina Bednářová

Přihlásit
věk 18+
místoHotel Prometheus, Brno, Hudcova 367/78, školící místnost č. 119
termín
  • 23.3.2017 14:00 - 18:00
cena 800 Kč
(platba na místě hotově nebo předem na základě vystavené faktury)
cena zahrnuje tištěné materiály ke kurzu, drobné občerstvení
volná místa 1 (z 20)

Kurz je určen pro pedagogy (pedagogové mateřských škol, nižších ročníků I. stupně ZŠ, speciální pedagogové, ostatní pedagogičtí pracovníci).

Cílem kurzu je blíže seznámit pedagogy s vhodnou stimulací hrubé a jemné motoriky; zrakového vnímání v oblasti diferenciace, analýzy a syntézy, zrakové paměti; vizuomotorické koordinace u předškolního dítěte. Důraz při stimulaci v jednotlivých oblastech je kladen na posloupnost v řazení podnětů od jednodušších po složitější tak, jak se daná schopnost, dovednost rozvíjí, resp. dítě k ní obvykle dozraje v určitém věku, věkovém rozmezí.

Teoretickou část doplní náměty na stimulaci těchto funkcí s řadou konkrétních příkladů a doporučeními pro rozvoj zpracování zrakových vjemů a motoriky včetně vizuomotorické koordinace. V kurzu se bude pracovat s novými didaktickými pomůckami KLOKANOVY KAPSY, navrženými konkrétně pro tyto oblasti.

PŘIHLÁŠKY směřujte na . Další detaily budou zaslány přihlášeným.