Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Kurz výroby sushi

Přihlásit
věk 12+
místoLidická - Brno-střed
místnostKuchyňka RV
termín
  • 25.2.2018 17:00 - 19:00
cena 1 200 Kč
cena zahrnuje pomůcky, suroviny, vedení kuchařem z KOBE restaurants
volná místa 2 (z 10)

Sushi si získalo oblibu po celém světě. Pokud i vy patříte k milovníkům tohoto japonského pokrmu, nabízíme Vám možnost, jak se naučit si jej připravit vlastními silami. Díky spolupráci s restaurací KOBE (http:// www.koberestaurant.cz /cs/restaurants/olympia-centrum-8) jsme pro všechny milovníky sushi připravili tento exkluzivní kurz se zkušeným sushi kuchařem.
Na kurzu Vám odhalíme, co vše k přípravě sushi potřebujete, prakticky zvládnete přípravu pokrmu a na závěr si pochutnáte na vlastních výrobcích.

NA KURZ JE MOŽNÉ VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ.