Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Kurz vedoucího na příměstském táboře

Základní dovednosti pro pedagoga při organizování příměstského tábora

Přihlásit
věk 16+
místobude upřesněno
termín
  • 13.4.2018 9:00 - 14.4.2018 16:00
cena 1 000 Kč
cena zahrnuje pronájem prostor, strava, materiály, lektoři
volná místa 10 (z 15)

Kurz pro volnočasové pedagogy, kteří povedou příměstské tábory připraví účastníky na různé situace, které je mohou potkat při přípravě, vedení a hodnocení příměstského tábora. Obsahem bude naplněn teoretickými i praktickými bloky a bude založen na vzájemné výměně zkušeností mezi účastníky, vedené zkušenými lektory.
Jedná se zejména o témata:
- noví účastníci, děti se SVP, nastavení pravidel, motivace, rychlá reakce na změnu a vedení programu, vnímání skupinové dynamiky, vztahů ve skupině a jejich monitorování a ovlivňování.
U všech aktivit se budeme ohlížet na fyzickou i psychickou bezpečnost aktivit a budeme společně s účastníky pojmenovávat možnosti předcházení rizikovým situacím.

Rozsah: pátek 9 - 19, sobota 9 - 16 hodin.
Oběd zajištěn.