Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Kurz Hlavního vedoucího zotavovací akce

akreditovaný kurz pro hlavní vedoucí táborů - zotavovacích akcí

Přihlásit
věk 18+
místoHledá se místo
termín
  • 17.2.2017 16:00 - 19.2.2017 16:00
cena 1 200 Kč
cena zahrnuje lektory, 2x oběd, občerstvení, prostory, pomůcky
volná místa 0 (z 20)

Kurz je souhrnem informací, které potřebuje mít každý hlavní vedoucí zotavovací akce. Jedná se o témata: bezpečnost práce s dětmi, vedení týmu táborových pracovníků, příprava vedení a vyhodnocení tábora, základy hospodaření, základy pedagogiky a psychologie, základy první pomoci. Ke všem těmto tématům potřebná dokumentace a legislativní zázemí. Celý kurz je založen na sdílení informací všech účastníků k vzájemnému inspirování.

Kurz je v těchto termínech: Pátek 16-19 hodin, Sobota 9 - 18 hodin, Neděle 9-16 hodin. Kurz je uzavřen testem a úspěšný účastník získá osvědčení.

Pozor - neposkytujeme ubytování.